Pirinç Alan Tarama Çubuğu Kullanım Tavsiyeleri | Define işaretleri ve anlamları

Pirinç Alan Tarama Çubuğu Kullanım Tavsiyeleri

viyuto

Kullanıcı
Arkadaşlar pirinç çubuklarımın yapılış projesini bir siteden alıp verildiği tam ölçülerinde bir tornacıya yaptırdım.Pirinç Çubuklar konusunda altın ve diğer değerli madenleri bulması için her ustamdan en değerli birer tavsiye bekliyorum.Mesela hazneye bentonit ve başka neler eklememi tavsiye edersiniz?Pil ve bentonit ve istemediğimiz mineraller hepsi bir aradamı olmalı?Evde yaptığım çalışmalarda bir çok metot denememe rağmen altın yada para gibi hiç bir şeyi görmedi.Bunun sebebi ne olabilir?Sürekli bina dışında bir yerlere dönüyor.Dairem ara kat tabi.Çubuklar 6mm çapında ve rulmana giren kısmını 3mm kalınlığa indirdim.Değerli ustalarımdan en değerli güncel tavsiyelerini bekliyorum.
1-05a2e.jpg

2-28e9c.jpg

3-fde44.jpg

viyuto

Kullanıcı
@ersan ustam çubuk çalışıyor.Arazide bakır çubuk ile mineral taş buldum.Pirinç çubukları arazide denemedim henüz.Ev içinde çalışıyorum.Sürekli iki noktaya dönüyorlar.Biri balkondaki şofbene.Şofbende akım gücü güzenleyici bir cihaz var.Kazanıda su dolu tabi.Birde dışarıya sokağa aynı yöne dönüyorlar.Döndüğü yerdeki sokakta bir evin bahçesinde bir kuyu olduğunu biliyorum.Bunun dışında ev içinde altın ve metal paralar üzerinde denemeler yaptım ama hiç birini uzaktan görmüyor.Tam üzerine gelince hareket ediyorlar sadece.Bunun dışında çıplak el ile tutuyorum.Avuç içlerimde müthiş bir kalp atışı gibi şey hissediyorum.Bu normalmi bilmiyorum.

ersan

Admin
ustam bu basetiklerine bakilirsa beyn gucuylen cubuk yuruduyorsun arazdide isler cok deyisir .
benim tavsiyem guzel sonuclar almak istersen kaya mezarlik alaninda kendini gelistirmeye bak oralarda er mezarin isareti vardir saten seni isaret giris noktalarina guturur ve oralardaki bosluk girislerini noktalamaya calis ve ondan sonra kaya mezarlarin icindeki malzeme ne metalden oldunu deneye deneye ve test ederek urenirsin buyle ben cubuk elime alikta malzeme bulurum deye kalkisirsan cok bos yerler acarsin.

viyuto

Kullanıcı
ustam bu basetiklerine bakilirsa beyn gucuylen cubuk yuruduyorsun arazdide isler cok deyisir .
benim tavsiyem guzel sonuclar almak istersen kaya mezarlik alaninda kendini gelistirmeye bak oralarda er mezarin isareti vardir saten seni isaret giris noktalarina guturur ve oralardaki bosluk girislerini noktalamaya calis ve ondan sonra kaya mezarlarin icindeki malzeme ne metalden oldunu deneye deneye ve test ederek urenirsin buyle ben cubuk elime alikta malzeme bulurum deye kalkisirsan cok bos yerler acarsin.
Ersan ustam peki iki çubuk haznesine de aynı mineralden ve çekmesini istemediğim cürüf demir gibi malzemelerden koysam sonra sağ çubuk haznesine azcık altın da koysam yine boşluğa gidermi?Çünkü bildiğim kadarı ile hazneler boş iken boşluğa gidiyorlar.Dolu iken nedir durum peki?