Pusula Ile Oda Mezar Tespiti

daywalker

Kullanıcı

Warning

Kullanıcı
eline sağlık üstadım farklı kateğoride olan değişik bir sistem Allah c.c razı olsun aklımda bulunsun denk gelirse parçalar bi tespit yaparım inşaallah

daywalker

Kullanıcı
Hepinizden Allah razı olsun inşallah işinize yarar. Mc_307 ustam kondansatör olayını denemedim çalıştığım için vakit bulamadım ama bugün yarın denerim.Aslında bu benim buluşum değil pusula ile tespit eden birçok kişi var ben sadece alüminyum folyo olayını buldum.Bu şekilde çekim daha iyi oluyor.Bi defa denemiştim bidahada deneme fırsatım olmadı.Doğru sonuç verip vermediği hakkında tam emin değilim deneyip kendiniz görün.Çubukların boşluk gösterdiği yerde pusulada titremişti. Şu anda bu sistemi yapsanız bile çalışacağına inanmıyorum. Toprak kuru ve çok sıcak havalarda çalışıyor. Artık odanın içindeki metalin manyetik alanımı yoksa boşluğun oluşturduğu manyetik alanmı pusulayı sapıttırıyor bilmiyorum ama bence boşluğun manyetik alanı sapıttırıyor. Biliyosunuz pusula nasıl çalışır.Dünyanın çekirdeğindeki sıvı ve yoğun haldeki erimiş metalin hızlı bir biçimde akıntısının oluşturduğu manyetik alan pusulaya yön verir. İşte bu yüzden kapalı durumdaki oda mezarlarda demekki belli bir manyetik alan oluşturuyorki pusula sapıtıyor. Ola bildiğince yavaş ve yere yakın hareket edin kolay gelsin