RGB ELEKTRONİK İLE GÜÇ BİRLİĞİ | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

RGB ELEKTRONİK İLE GÜÇ BİRLİĞİ

Kader25

Admin
Roni ustam inşallah test yaparken seni de aramızda görmek isteriz. Özellikle potasyum manyetometresi mineral konusunda iddialı.
Bu mineralin sırtını yere vuran bir pehlivan daha meydana çıkmadı abi. 😀

Mineral ile 25 sene mucadele ettik.
Tespitte elemek için.
Sonra bir yiğit bakış acımızı değiştirdi.
Dusmanimizdi, sevgili olduk. 😀😃
Şimdi Leyla ile Mecnun gibiyiz.

Meselenin mineral olmadığını çok geç anladık. Sahnede yer alanların (metal-mineral vd.) nasıl kıvrak dansçılar olduklarını gördük.

Neticede; cansizlar canlıymış bu alemde.
😀😃🙂
Haydi bir supriz yapayım 2023 yılı biterken: Altının metal olmadığını soyleyeyim de dünya düz mü yuvarlak mi diyenler arasındaki bir tartışma gibi ortaya bombayı bırakalım. 😀
Zemzemin su olmadığını gibi.
Kimse demesin zemzem sudur diye, valla kimyacilar ayakkabının gavur tarafıyla vurabilirler. 😀

TRUVA

Admin
@Roni kardasim,
Benim ciddi olarak 3 projem vardi:
1-Dullar Köyü Projesi
Bununla alakalı sitemizde konum var 😀😃🙂

2-Bir otobüs dogaseveri bir araya getirip iki yıl boyunca tüm ülkeyi karış karış gezmek. Otobüsün herbir yolcusu kendi branşında tecrübeli ve usta olacak.
Çubukçu, botanik, anıt mezarci,şelalesi,tektekci,paganci,eşkıyayi bilen,İşaretci,figurcu,arkeolog,tarihçi vs.vs.bir otobüs dolusu usta.

3-Dedektor gibi herkesin kullanabileceği bir çubuk sistemi yapmak. Çünkü çubuk bireysel bir iş. Bu nedenle bu işe 25 sene önce başladığım halde 1 tane bile çubuk yapıp satmadım elhamdülillah. Yapsaydım dunyaligim tamam olurdu.
Yapmam içinde aldatmam.lazimdi. Buda inancımıza uymaz.

Bu projelerin henüz hayat bulanı yok 😀😃🙂🙃 Nasip.

Boşluk ve metal tespiti yapacak ve asla bu isde yanilmayacak, her tespiti %100 olacak bir cihaz yapılacaksa bu 1 otobüs adama kesinlikle ihtiyaç var. Yapilan cihazlar ister yurtıcı ister yurtdisi firması olsun bu zamana kadar haklı bir şöhreti yakalayamadilar. Sebeplerini az çok biz biliyoruz amma firmalar bilmiyorlar. Bilirlerse sanirim istenen cihaz yapılır.

Bahse konu firmamızın bu sektörde tecrübeli olmaması çok büyük avantaj.
Yarım hocaya din anlatmak akikaten çok zor. Biliyorum diyen dinlemiyor 😀

Çok detay yazarım amma, bu bilgileri bu zamana kadar milleti kandiranlara cebine göz diken canbazlara kaptırmak istemedim. Bu nedenle hicde yazmadım. Zira cubukda kötü tecrübesini yaşadık. Bizim yazdığımız bilgilerle garipleri carptilar malesef.

Madem kardeşlerimiz abilerimiz bu işbirliğinde yarar görmüşler, guvenmisler ki gündeme almışlar, onların güvenmesi bizim için yeterlidir. Insallah bizlerde tecrubelerimizi hiçbir maddi menfaat gutmeden aktarıriz insallah. Ülkemizin bir firması bu sektörde marka olsa, ürettiği cihaz dünyaya satılsa bu gurur bize yeter.

Zor bir iş. Amma asla imkansız değil.
Allah cc hayırlı etsin inşallah.
Üsdat 1 nolu projeye birşey demiyorum. Fakat 2 nolu projeniz çok riskli. Bu kadar ustayı bir araya getirirseniz aklıma gelen başıma gelir. Bilim insanlarının uçağı düşmüştü ısparta tarafında. Bu kadar defineciden kurtulmak için otobüsü uçurlar. O yüzden tehlikeli bu iş . Vebali büyük. En iyisi hiç uğraşma. Toptan yok ederler bizi. ;) 🤣 🤣

ELEKTRONİK TASARIM

Kurumsal
Kullanıcı
Selamlar arkadaşlar, son zamanlarda malum güneş ile yatıp güneş ile kalkmaya başladık. Millet bir nebze de olsa paranoyak oldu. Güneşten gelen aktiviteler dünyamızda manyetik anomali değişimlerine neden olmaktadır. Güneş radyasyonu ya da yüklü taneciklerin dünya ya ulaşabilme ihtimali düşüktür fakat x50 ve üzeri patlamalarda bu mümkün olabilir. Bu şekilde bir durum yaşanırsa bireysel olarak bir kaç küçük tedbir almak mümkündür. İlk önce elektrik ile çalışan cihazlarin fişini çekin. Sonra evinizin her odasına mıknatıs koyun miknatisin N kutbu gökyüzüne baksın. Mıknatıs manyetik alan kuvveti yüklü taneciklerin bulunduğunuz ortama yaklaşmasını az da olsa engeller.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni kardasim,
Benim ciddi olarak 3 projem vardi:
1-Dullar Köyü Projesi
Bununla alakalı sitemizde konum var 😀😃🙂

2-Bir otobüs dogaseveri bir araya getirip iki yıl boyunca tüm ülkeyi karış karış gezmek. Otobüsün herbir yolcusu kendi branşında tecrübeli ve usta olacak.
Çubukçu, botanik, anıt mezarci,şelalesi,tektekci,paganci,eşkıyayi bilen,İşaretci,figurcu,arkeolog,tarihçi vs.vs.bir otobüs dolusu usta.

3-Dedektor gibi herkesin kullanabileceği bir çubuk sistemi yapmak. Çünkü çubuk bireysel bir iş. Bu nedenle bu işe 25 sene önce başladığım halde 1 tane bile çubuk yapıp satmadım elhamdülillah. Yapsaydım dunyaligim tamam olurdu.
Yapmam içinde aldatmam.lazimdi. Buda inancımıza uymaz.

Bu projelerin henüz hayat bulanı yok 😀😃🙂🙃 Nasip.

Boşluk ve metal tespiti yapacak ve asla bu isde yanilmayacak, her tespiti %100 olacak bir cihaz yapılacaksa bu 1 otobüs adama kesinlikle ihtiyaç var. Yapilan cihazlar ister yurtıcı ister yurtdisi firması olsun bu zamana kadar haklı bir şöhreti yakalayamadilar. Sebeplerini az çok biz biliyoruz amma firmalar bilmiyorlar. Bilirlerse sanirim istenen cihaz yapılır.

Bahse konu firmamızın bu sektörde tecrübeli olmaması çok büyük avantaj.
Yarım hocaya din anlatmak akikaten çok zor. Biliyorum diyen dinlemiyor 😀

Çok detay yazarım amma, bu bilgileri bu zamana kadar milleti kandiranlara cebine göz diken canbazlara kaptırmak istemedim. Bu nedenle hicde yazmadım. Zira cubukda kötü tecrübesini yaşadık. Bizim yazdığımız bilgilerle garipleri carptilar malesef.

Madem kardeşlerimiz abilerimiz bu işbirliğinde yarar görmüşler, guvenmisler ki gündeme almışlar, onların güvenmesi bizim için yeterlidir. Insallah bizlerde tecrubelerimizi hiçbir maddi menfaat gutmeden aktarıriz insallah. Ülkemizin bir firması bu sektörde marka olsa, ürettiği cihaz dünyaya satılsa bu gurur bize yeter.

Zor bir iş. Amma asla imkansız değil.
Allah cc hayırlı etsin inşallah.

Size bu kadar hak vereceğimi düşünmemiştim. Projelerimiz dahi birbirine çok yakın. Sizi de çok iyi anladım. Ama söylediklerinizin her cümlesi bana göre doğru 😂😂👍

MAVRAN

Super Moderatör
Hayırlı olsun,

inanıyorum ki yabancıların yaptığından güzel ve verimli olacak.

Yazılanların tümünü okuma fırsatım olmadı, en kısa zamanda büyük bir titizlikle yeniden okuyacağım.

Güzel paylaşım için teşekkürler ederim.

MAVRAN

Super Moderatör
Hayırlı akşamlar ustalarım,
Güzel paylaşımlarınızı büyük bir titizlikle okudum,
Bu güzel ve gurur verici çalışmada arazide yapılacak olan test çalışmalarına bana yakın olursa bizzat katılmaktan mutlu olurum. Eğer uygun görülürse.
Saygılar.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Hayırlı akşamlar ustalarım,
Güzel paylaşımlarınızı büyük bir titizlikle okudum,
Bu güzel ve gurur verici çalışmada arazide yapılacak olan test çalışmalarına bana yakın olursa bizzat katılmaktan mutlu olurum. Eğer uygun görülürse.
Saygılar.
Mavran ustam memnun oluruz . Şu an RGB için sitede bir bölüm hazırlanıyor. O bölümde Cihaz tanıtımları ve kullanım detayları ve videoları olacak. Bu testlere katılmamız konusunda RGB elektronik Murat bey de sağolsun olumlu baktı. Bu aşamaya geldiğimizde duyurup olgunlaştıracağız.