Rukye Ayetleri Mutlaka Dinleyiniz. | Define işaretleri ve anlamları

Rukye Ayetleri Mutlaka Dinleyiniz.

Warning

Kullanıcı
Selamun aleyküm değerli büyüklerim arkadaş ve kardeşlerim akşamları muhakkak abdest alıp dinlenilmesi gereken ayetlerdir. Kendim bizzat dinliyorum daimi esniyorum boğazıma gıcıklanıyor ellerim buz kesiyor kasılıyorum sakın korkmayın dinleyin üstünüzdekinden kurtulyorsunuz daimi dinleyin sizlerede tavsiye ediyorum üstünüzde varsa şüphe ettiğiniz cin büyü muhakkak dinleyin

selametle

not : telefonunuza indirin gece abdest alıp kulaklıkları takıp dinleyin tepkinizi ölçün dinlememe isteği gelir sinir gelir yada farklı bir tepkiniz olursa sakın vazgeçmeyin Allah c.c. emanet olun.

Warning

Kullanıcı
Sakın dinlemekten vazgeçmeyin şeytan ve yavruları ciddi anlamda rahatsız olmaktadır cinler ile sıkıntılı olan muhakkak dinlesin yok 38 dakika dinlenirmi bu demeyin Şiddetle tahsile ediyorum belki kimileriniz bana aniden nefret duyabilir Paylaşım için isteksizlik,sinir,kasılma,esneme,dinlememezlik yapmayın Üzerinizde nazar var ise devamlı esneyeceksiniz eğerki farklı tepki olursa bilinki farklı bişeyler olabilir ben onaylamadığın hiç birşeyi dostlarıma sunmam açık ve net olarak belirtiyorum bitince ayetler kuş gibi rahatlıyorsunuz 5 dk içinde şifa Allah cc'dandır amenna ama unutmayın vesilesiz Azrail Aleyhisselam bile can almıyor selametle Allah'a emanet olun

Warning

Kullanıcı
Paşam senin pc veya telefon hangisinden interneti kullanıyorsan kullanmış olduğun dns 'ten kaynaklanıyor hani yasaklı sitelere girmek için kullanılan dnslerde bu sorunla karşılaşılabiliyor veyahut modemi veya kullandığın cihazı restarla bir kere aynısını yapıyorsa dns ayarlarında sorun var demektir.

• Beğen
Tepkiler: ASI

BAYBURTLU

Kullanıcı
paylaşımın için teşekkürler abim ALLAH razı olsun

ahmed23

Kullanıcı
Ruhun gıdası K.Kerim dinlemek ve okumaktır.