S.a Hayırlı Cumalar Saygıdeger Site Sakinleri Izlemenizi Tavsiye Ederim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S.a Hayırlı Cumalar Saygıdeger Site Sakinleri Izlemenizi Tavsiye Ederim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bir iki bölümünü izlemiştim. dikkat ederseniz, kişi ve yer ismi alıyor.
hüddamı olanlar,kimsenin anlamadığı şekilde ,görünmeyen varlıklardan istedikleri bilgiyi alıyorlar. ben böyle biri ile yıllarca beraber oldum.
bölgeyi doğru verirler .bölgedeki her türlü arazi yapısını verirler,yalnızzzzz,noktayı asla vermez,bir kaç m. farklı verirler. onlarında ona yetkisi yoktur. gerisi kişinin becerisine kalmıştır. yalnız bu tarif ettiklerim müslüman olanlar.
arkadaşlarımızın emeğine sağlık.

maceracı37

Kullanıcı
bir iki bölümünü izlemiştim. dikkat ederseniz, kişi ve yer ismi alıyor.
hüddamı olanlar,kimsenin anlamadığı şekilde ,görünmeyen varlıklardan istedikleri bilgiyi alıyorlar. ben böyle biri ile yıllarca beraber oldum.
bölgeyi doğru verirler .bölgedeki her türlü arazi yapısını verirler,yalnızzzzz,noktayı asla vermez,bir kaç m. farklı verirler. onlarında ona yetkisi yoktur. gerisi kişinin becerisine kalmıştır. yalnız bu tarif ettiklerim müslüman olanlar.
arkadaşlarımızın emeğine sağlık.
ustam çevresinde bu şekil ilimlere sahip kişiler varsa eger bence onlardan faydalanmak gerekir bence en azından nokta vermese bile bölgede yada mevkide birşeyler oldugunu bilmek bile insana ayrı bir heyecan verir ama birde şu varki her sektörde oldugu gibi bu işlerinde hilesi hurdası dolandırıcısı çok maalesef her hocayım diyenede inanmamak lazım bence bu medyum kaan gibi kendini ispatlamış olması gerekirki bunun gibi bizim tabirimizle (halk)derin hocalarda yok degil