Şeker Hastalığına Karşı.... | Define işaretleri ve anlamları

Şeker Hastalığına Karşı....

wolf_52

Kullanıcı
tekrar geçmiş olsun,ahmetli21 ustam bu video yu özelikle izlemeni istedim, ve mekanda bulunan diyer ustalarım ve kardeşlerimde izlesinler yanlarında ve yakınlarında tanıdıklarında , böyle bir sınav içinde olan kardeşlerimze belki şifa olur inşallah derdi verren RABBİM dermanını da vermişdir....

MAVRAN

Super Moderatör
wolf_52 Ustam yaklaşık 20 yıldır bu hastalıkla dolaylı da olsa danıştım ve yakinen ilgileniyorum, neleri denemedik bunu da deneriz İnşellah bir fayda buluruz. Paylaşım için teşekkürler. ALLAH razı olsun. ( 85 yaşında bir eniştem var onunla uğraşırım kimsesi olmayınca iş bize düştü )

TEVFiK

Vip Üye
wolf ustam çok güzel bir bilgi sunmuşsun.ALLAH razı olsun. bu rahatsızlığı bulunanlar inşaallah faydalanır ve şifa bulur. bende'de yok ama yinede notumu aldım. emeğine sağlık.
Sayın A21MEDLİ Ustam tekrar gelmiş geçmiş Olsun Allah'ım Acil şifalar versin.İnşallah.Saygılarımla.

wolf_52

Kullanıcı
wolf_52 Ustam yaklaşık 20 yıldır bu hastalıkla dolaylı da olsa danıştım ve yakinen ilgileniyorum, neleri denemedik bunu da deneriz İnşellah bir fayda buluruz. Paylaşım için teşekkürler. ALLAH razı olsun. ( 85 yaşında bir eniştem var onunla uğraşırım kimsesi olmayınca iş bize düştü )
RABBİM ŞİFA verir inşallah...

ustam (Allah1 c.c) bütün hepsine şifa verir inşallah emeğine sağlık kökten yok ediyomu yani şeker deye bişey kalmıyo heralde bunu kullandınmı
inşallah iyi gelir ustam,kökden temizlediğni sanmıyorum ama düşürdüğü bir gerçek hemde doğal yöntemle, kimyasallara gerek duymadan inşallah...

memati43

Kullanıcı
Şifa ALLAH(c.c)dan.Belki vesilesi budur hiç belli olmaz.Troid'i olan bir arkadaş'a böyle zencefille alakalı bir makale göndermiştik.doktor bilgisinde yaptı 20 kg kadar zayıfladı,tansiyon ilacına ihtiyacı kalmadı zamanla ilacı kestiler,troid ilacı da yarıya düşdü.