SİGARANIN FAYDALARI | Define işaretleri ve anlamları

SİGARANIN FAYDALARI

TimuR964

Super Moderatör
KONU BAŞLIKLARI ÖNEMLİDİR ÖZEN GÖSTERİN MERAK UYANDIRMALI
Amcamın cenazesi için istanbula karacaahmete gittik yıkadık kefenledik cenaze arabasına koyduk gözlerim karardı gözlerimi eski GATA yeni ABDULHAMİTHAN HASTANESİNDE AÇTIM birçoktetkik, el cumle pıhtı atmışım şahdamarım 6 saniye tıkalı kalmış ve sol tarafım kitlenmiş felç olmuşum mart 2018 4 ay yattım gatada amelyatla açıp temizlemişler 18 cm açmışlar en kalın damarı bilirsiniz insanın orda 2 ay sonra vucut toparlayınca fizik tedaviye başlattılar 2 ay sonra tripot sac ayağı bastonla yurumeye başladım 1yıldır bastonsuz yuruyorum 8 aydırda seccadeye geçtim sandalyeden şukrolsunşuan da didimde hergun fizik tedaviye gidiyorum toplam 30 seansdı yarıya yaklaştıfizyolajisi gereği en son kol el parmakları guçlenirmiş geçtiğimiz hafta hoca nohut tanelerini alıp 20 cm ileriye bırakmamı istedi belki 50 tanedir tahmşnen 10 dk bitiremedim taşımayızorbir durum vel hasıl çok alakasız gibi gelsede buda sihat hazinesi hepinizde var çok şukurkiymetini bilin diye bu konuyu açtımişte yaklaşık 3 yılı geçti hiç sigara içmedim ben olmasamda o beni bıraktı ALLAH aşkı için siz bırakın osizi bırakmadan şimdi gamet getirirken sol elimi kulak mememe sağ elim koyuyor bukadar yeterli dir zaten defineci leb demeden anlayan vasıfdadır . SEVGİLER20191029_131654 - Kopya.jpgFotoğraf0298 - Kopya.jpg

TimuR964

Super Moderatör
yaşayan canlı bir örneğim yeri gelmişken örnek olayım istedim 1 kup altını bulsam taşıyacak guç yok yani hazinenin en buyuğu ne hakimiz kıymetini bilin istedim şimdi sol koldaki kıvrılma bitti bitecek gibide 050 cm şaşalı kaldıramaz bırakın sigarayı , SEVGİLER

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Çok geçmiş olsun ustam mevlam hayırlı şifalar versin inşallah...
42 sene sigara içtim dediğin gibi baktım o beni bırakacak 5 sene oldu ben onu bıraktım çok şükür...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
yaşayan canlı bir örneğim yeri gelmişken örnek olayım istedim 1 kup altını bulsam taşıyacak guç yok yani hazinenin en buyuğu ne hakimiz kıymetini bilin istedim şimdi sol koldaki kıvrılma bitti bitecek gibide 050 cm şaşalı kaldıramaz bırakın sigarayı , SEVGİLER
Timur ustam geçmiş olsun. Küp altın konusunda endişe etme Aliveli ustam yardım eder taşımana. Sitenin yükünü taşıyor onu da taşır eminim :)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Timur ustam geçmiş olsun. Küp altın konusunda endişe etme Aliveli ustam yardım eder taşımana. Sitenin yükünü taşıyor onu da taşır eminim :)
Tabii tabii ustam
Ne demek
Böyle altın falan olur ise
Çekinmeyin
Lütfen haber verin
Taşırım tabii

gıral

Vip Üye
Allah şifa versin ustam

yakın zamanda dahabihafta önce babam geçirdi bu pıhtı olayını çokşükür ucuz atlattı
konuşması gitti geliyor ufak ufak

herşeyi cigaraya bağlamayın yw
covit aşısının kanda pıhtılaşmaya sebeb olduğunuda duyduk çevreden

sigaraya gelene kadar nelervar neler
sigaranın zararı solda sıfırkalır

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Allah şifa versin ustam

yakın zamanda dahabihafta önce babam geçirdi bu pıhtı olayını çokşükür ucuz atlattı
konuşması gitti geliyor ufak ufak

herşeyi cigaraya bağlamayın yw
covit aşısının kanda pıhtılaşmaya sebeb olduğunuda duyduk çevreden

sigaraya gelene kadar nelervar neler
sigaranın zararı solda sıfırkalır
Gralım çok geçmiş olsun mevlam hayırlı şifalar versin inşallah...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
KONU BAŞLIKLARI ÖNEMLİDİR ÖZEN GÖSTERİN MERAK UYANDIRMALI
Amcamın cenazesi için istanbula karacaahmete gittik yıkadık kefenledik cenaze arabasına koyduk gözlerim karardı gözlerimi eski GATA yeni ABDULHAMİTHAN HASTANESİNDE AÇTIM birçoktetkik, el cumle pıhtı atmışım şahdamarım 6 saniye tıkalı kalmış ve sol tarafım kitlenmiş felç olmuşum mart 2018 4 ay yattım gatada amelyatla açıp temizlemişler 18 cm açmışlar en kalın damarı bilirsiniz insanın orda 2 ay sonra vucut toparlayınca fizik tedaviye başlattılar 2 ay sonra tripot sac ayağı bastonla yurumeye başladım 1yıldır bastonsuz yuruyorum 8 aydırda seccadeye geçtim sandalyeden şukrolsunşuan da didimde hergun fizik tedaviye gidiyorum toplam 30 seansdı yarıya yaklaştıfizyolajisi gereği en son kol el parmakları guçlenirmiş geçtiğimiz hafta hoca nohut tanelerini alıp 20 cm ileriye bırakmamı istedi belki 50 tanedir tahmşnen 10 dk bitiremedim taşımayızorbir durum vel hasıl çok alakasız gibi gelsede buda sihat hazinesi hepinizde var çok şukurkiymetini bilin diye bu konuyu açtımişte yaklaşık 3 yılı geçti hiç sigara içmedim ben olmasamda o beni bıraktı ALLAH aşkı için siz bırakın osizi bırakmadan şimdi gamet getirirken sol elimi kulak mememe sağ elim koyuyor bukadar yeterli dir zaten defineci leb demeden anlayan vasıfdadır . SEVGİLEREkli dosyayı görüntüle 8374Ekli dosyayı görüntüle 8375
Rabbim Şâfi ismi yüzü suyu hürmetine şifâ nasib etsin İnş’ALLAH. 😔🤲🤲🤲