sık makilik ve dikenlerin içinde ilginç alan | Define işaretleri ve anlamları

sık makilik ve dikenlerin içinde ilginç alan

northern61

Kullanıcı
herkese selamün aleyküm.mantar aramak için tepeye çıkmaya çalışıp makiliğe ve haliyle kocaman dikenliğe girmek gafletinde bulunup karşıma çıkan ve diğer her santiminde koca koca diken agaçları ve makileri olan bölgedeki ilginç kalp şeklinde büyük taş ve sanki birisi tarafından özellikle yapılmış yığılmış taşalan toplam 2 metre çapında bile yok taşları oynattığım zaman sanki birisi eliyle oraya bu taşları sokmuş gibime geldi çünkü taşlar bir bir yerinden çıkıyordu elimde gerekli malzemeler olmadığı içinde geri dönmek zorunda kaldım ustalardan yorum bekliyorum,acaba burada ne olabilir.

ersan

Admin
Cevap: sık makilik ve dikenlerin içinde ilginç alan

hosgeldin northern61 aramiza ve iyi forumlar dilerim .
burda bir mezar var bu tas yigmaya cok benziyor.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

maki dediğine göre kısa boylu bir bitki örtüsü var. bu durumda 8-10 metre geri gidilip fotosu çekilebilir.

northern61

Kullanıcı

maki dediğine göre kısa boylu bir bitki örtüsü var. bu durumda 8-10 metre geri gidilip fotosu çekilebilir.
malesef öyle bir şansım yok çünkü burası bahsettiğim alan 2 metrelik dikenler topluluğu ve makilik akdeniz sık makileri boyları 2 metre civarı yarım metre bile gidilemiyor hatta bir daha gitmek bile o kadar zorki ne yapacam bilmiyorum işin doğrusu ustalara saygılar.