Sitemizi nasıl buluyorsunuz ? | Define işaretleri ve anlamları

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

Merhaba,

Değerli define mekanı kullanıcıları, sitemizin genel durumunu nasıl görüyorsunuz ?

Genel olarak her anlamda yanıtlarınızı merak ediyoruz.

konulara cevaplar yeterlimi ?

konulara hızlı cevap alabiliyormusunuz ?

ustaların sizlere karşı yaklaşımı tavrı nasıl ?

sitenin kullanımı kolaymı ?

vb.. aklınıza gelen herşey olabilir.

sitemizin gelişimi için aklınıza gelen herşeyi yazabilir yukarıda yazdıklarıma cevapda verebilirsiniz.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Aleykûm Selâm ustam. Bana kalırsa birbirinden değerli ve saygılı ustaların yaklaşım vede yorumları en az kendileri kadar kalenderdir. Hepsi de elinden gelenin fazlasını sarfetme çabasında ki zaten öylede. Bunu görmemek edebe aykırıdır benim nezdimde. ALLAH hepsinden razı olsun İnş’ALLAH.
sitenin kullanışına gelince vallahi zamandan yana sorun yaşıyorum güzel ustam yoksa tüm kodlama ve tasarıma el atardım. Özellikle mobil tema kısmına. İyi olduğu kadar iyi olmayan yanlarıda var. Sitenin temasını tasarlayan Etiket namı diğer Bahadır herzaman pastel renklerden yanadır bu sebeple renklere aykırı tasarım ve değişiklikten geri durur. Mobil kısımda tüm mobil tarayıcı uygulamalarına el verişli hale gelmesi gerekir. Bunlar benim görüş ve fikrimdir. Birde forum kuralına özel mesajdan yardımı yasaklasak iyi olacak. Kimsenin yanlış anlamasını da istemiyorum ama özelden görsel veya herhangi bir konuda yardım istemek doğru birşey değil. Bilginin başkaları tarafından nasiblenmesine engeldir. WhatsApp yada numara istemekte yasak çünkü bana ters bir durum. Selam ve dua ile. 🙂🤚

TEVFiK

Vip Üye
selamunaleykum,

Merhaba,

Değerli define mekanı kullanıcıları, sitemizin genel durumunu nasıl görüyorsunuz ?

Genel olarak her anlamda yanıtlarınızı merak ediyoruz.

konulara cevaplar yeterlimi ?

konulara hızlı cevap alabiliyormusunuz ?

ustaların sizlere karşı yaklaşımı tavrı nasıl ?

sitenin kullanımı kolaymı ?

vb.. aklınıza gelen herşey olabilir.

sitemizin gelişimi için aklınıza gelen herşeyi yazabilir yukarıda yazdıklarıma cevapda verebilirsiniz.
Vealeykumselam Sayın Bozkurt Ustam tek kelime ile HARIKÀ Allah devamını nasip etsin.
Saygılarımla

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Aleykümselam @BoZKurT ustam.

birbirinden değerli ustaların bir araya gelip, bildiklerini sakınmadan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyorlar.

seviyenin ve ahlakın bol olduğu bu mekandan insanın çıkası gelmiyor. :) ne güzel ki her gün yeni bir şey öğreniyoruz.

foruma katkısı bulunan ve emeğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Aleykûm Selâm ustam. Bana kalırsa birbirinden değerli ve saygılı ustaların yaklaşım vede yorumları en az kendileri kadar kalenderdir. Hepsi de elinden gelenin fazlasını sarfetme çabasında ki zaten öylede. Bunu görmemek edebe aykırıdır benim nezdimde. ALLAH hepsinden razı olsun İnş’ALLAH.
sitenin kullanışına gelince vallahi zamandan yana sorun yaşıyorum güzel ustam yoksa tüm kodlama ve tasarıma el atardım. Özellikle mobil tema kısmına. İyi olduğu kadar iyi olmayan yanlarıda var. Sitenin temasını tasarlayan Etiket namı diğer Bahadır herzaman pastel renklerden yanadır bu sebeple renklere aykırı tasarım ve değişiklikten geri durur. Mobil kısımda tüm mobil tarayıcı uygulamalarına el verişli hale gelmesi gerekir. Bunlar benim görüş ve fikrimdir. Birde forum kuralına özel mesajdan yardımı yasaklasak iyi olacak. Kimsenin yanlış anlamasını da istemiyorum ama özelden görsel veya herhangi bir konuda yardım istemek doğru birşey değil. Bilginin başkaları tarafından nasiblenmesine engeldir. WhatsApp yada numara istemekte yasak çünkü bana ters bir durum. Selam ve dua ile. 🙂🤚

@Roni ustam yorumun için teşekkür ederim. mobil tema konusunda haklısın, orjinal tema üzerinden gittik. her nekadar default olsada, farklı işlemler sonucunda tarayıcı veya ya yazılımsal (andorid,ios vb .. sorun yaşamayalım diye farklı bir tarz a yönelmedik.
piyasada "etiket" olmasa bu forumların işi zor. :) eğer elinden geliyorsa desteğini beklerim.
watsap konusuna gelecek olursak, özel mesaj ile iletişim yasak, bildirmen durumunda süreli olarak yasaklayabiliriz. bir kaç sansür uyguladım aslında, fakat bizim milletimiz (yani biz :) ) yasakları nasıl deleceğinin formulünü cok hızlı buluyor . :D

Bozkurt kardeşim hamdolsun aile ortamından farksız. Hepinizi seviyorum canlar.❤

Bozkurt'um Konuların son sayfasına son mesajına direkt yonlenmesini sağlayabilir misin.

Allah razı olsun ustam. bilmukabele.

ustam bu durum şöyle oluyor aslında, mesela bu konuya tekrar girdiğinizde konunun sonuna atacak sizi. siz konuya yeni mesaj gelmeden ikinci kez girerseniz (aynı konuya ) sizi konunun başına atar. fakat konuya sizden sonra yazılan her mesajdan sonra konuya girdiğinizde sizi en sona atar. bunun haricinde maalesef her seferinde sona atma durumu olmuyor.

Vealeykumselam Sayın Bozkurt Ustam tek kelime ile HARIKÀ Allah devamını nasip etsin.
Saygılarımla

Sağol tevfik abim, teşekkür ederiz.

birbirinden değerli ustaların bir araya gelip, bildiklerini sakınmadan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyorlar.

seviyenin ve ahlakın bol olduğu bu mekandan insanın çıkası gelmiyor. :) ne güzel ki her gün yeni bir şey öğreniyoruz.

kardeşim teşekkür ederim, bu siteyi aslında senin zevkine göre yapmak lazım. (evde hanımlar mutfağı kendilerine göre dizayn ederler, çünkü uzun bir zamanlarını mutfakda geçirir, seninde maşallahın var :D hep burdasın )

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin

Bozkurt'um Konuların son sayfasına son mesajına direkt yonlKanas ustam eğer sağ üstteki konu bildiriminden girersen sayfa sonuna atıyor. Diğer taraf Bozkurt ustamın dediği gibi.

Ekli dosyalar

• bildirim.png
    bildirim.png
    412.8 KB · Görüntüleme: 12

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin

Bozkurt'um Konuların son sayfasına son mesajına direkt yonlenmesini sağlayabilir misin.
@KANAS_USTA ustam merhabalar. Sol taraftan girerseniz ilk sayfaya, sağ üstteki bildirimlerden girerseniz son sayfaya atıyor. Belki bu işinizi kolaylaştırabilir.

Ekli dosyalar

• bildirim.png
    bildirim.png
    412.8 KB · Görüntüleme: 12

TRUVA

Admin

Formdan çıkmadığını biliyorum farkındayım. Bozkurt üsdat bize formda bir yatak sersin. burada kalacaz artık :)