Siz değerli yorumcularımızın nacizane ve naif düşüncelerinden faydalanmak isterim | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Siz değerli yorumcularımızın nacizane ve naif düşüncelerinden faydalanmak isterim

POZİTİF NEGATİF YÖNLERİ

• İyi

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

TRUVA

Admin
Adminim Sanırım Cok Zor Bir Çözümleme Attıgım Fotoları Görüyosunz Roni Ustanın İşaretlerdigi Kayaların Dibindemi İşaret Arayaym
Sana işaret ettiğim tepedeki bölgede ustamın söylediği şekilde resim çek at.dikkat et. Bölgede iki noktanız var.birisi söylediğim yerde kokusunu aldım. bilmem anlatabildimmi. nasıl aldınız diye sorma. gidip orayı çek.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Hocam Büyüğünde Gözüm Yok Kervan Yolu Araştıramam Baya Zirvede kalıyor ve daqlardan döner işaretlerin Olduqu alanda o bölge bir ışık var hislerimce deseniz Orda hummalı bir araştırma çalısma yaparm
Bana zor gelir derseniz işaret alanındaki mezarlara tek tek babında bi göz atın ve dikleme kayalığa yönelin. Cihazsız girmenizi önermem çünkü dönem soygunu yemiş olabilir buda emeğinizi boşa harcatabilir

By CındoLi

Kullanıcı
Sana işaret ettiğim tepedeki bölgede ustamın söylediği şekilde resim çek at.dikkat et. Bölgede iki noktanız var.birisi söylediğim yerde kokusunu aldım. bilmem anlatabildimmi. nasıl aldınız diye sorma. gidip orayı çek

Kardeş yukledigin son resimde işaret ettiğim yerden yamaç yukarı çık. Orada tepede ne var görmek istiyorum.yada gördüysen o bölgeyi neler gördün. Dikili bir kaya varmı incele.
Hocam en Kısa zamanda işaret ettiginz yere gidip resimlerim size

By CındoLi

Kullanıcı
Bana zor gelir derseniz işaret alanındaki mezarlara tek tek babında bi göz atın ve dikleme kayalığa yönelin. Cihazsız girmenizi önermem çünkü dönem soygunu yemiş olabilir buda emeğinizi boşa harcatabilir
Şuan Mevcut işaretlerin Olduqu alanda Deqilde karşı Yamacı kontrol et diyosnz