Steteskop Hakkında

Kurt ini

Kullanıcı
yönetimdeki arkadaşlarım bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim hata yapmamak için
mp 3 çalardan bir steteskop yaptım ancak mp 3 ün üzerinde marka yazıyor resimlerini yüklemedim sakıncalımı eğer sakınca varsa bir formül bulacağım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili kardeşim,onun reklamından bir mahzur olacağını sanmıyorum.kişi nete girer istediği gibi her markayı bulabilir. senin satış vs gibi bir amacın bulunmadığı gibi,kaç kuruşluk bir şeyki. yinede sen isim yazan yeri bir bantla kapatabilirsin. istersen bir dene.bunu da senin hassasiyetini bildiğim için, içinin rahat olması için yazıyorum.
benim kullanmadığım bir ürün. özelliklerini hiç bilmem. bu işlerde neye yarar ne kadar fayda sağlayabilir,sana bir zahmet onları bir açıklarsan,benim gibi bilmeyenler öğrenmiş olur. belki işine yarayan bir kardeşimiz çıkabilir. bir hizmete öncülük yapmış olursun. belki bir hayır dua alırsın. sağlıcakla selametle.

Kurt ini

Kullanıcı
sevgili kardeşim,onun reklamından bir mahzur olacağını sanmıyorum.kişi nete girer istediği gibi her markayı bulabilir. senin satış vs gibi bir amacın bulunmadığı gibi,kaç kuruşluk bir şeyki. yinede sen isim yazan yeri bir bantla kapatabilirsin. istersen bir dene.bunu da senin hassasiyetini bildiğim için, içinin rahat olması için yazıyorum.
benim kullanmadığım bir ürün. özelliklerini hiç bilmem. bu işlerde neye yarar ne kadar fayda sağlayabilir,sana bir zahmet onları bir açıklarsan,benim gibi bilmeyenler öğrenmiş olur. belki işine yarayan bir kardeşimiz çıkabilir. bir hizmete öncülük yapmış olursun. belki bir hayır dua alırsın. sağlıcakla selametle.

değerli abim tabi konuyu açtığımda gerekli acıklamayı,nasıl kullanılır mutlaka yazacağım ben konu dağılmasın diye bu bölüme yazmadım.
sizinde cihaz hakkındaki açıklamayı gerekli bölüme yazmamı istediğinizi biliyorum,merak eden arkadaşların bilgisine

A21MEDLi

Admin
bildiğim kadarıyla o mp3 un aynısından yapmaya kalkarsan suç olurda,ama içinde gerekli parçayı çıkarıp başka bi amaç için kullanabilirsin sıkıntı olmaz.youtube de senin gibi mucitlerin yüzlerce örnekleriyle dolu.

Kurt ini

Kullanıcı
bildiğim kadarıyla o mp3 un aynısından yapmaya kalkarsan suç olurda,ama içinde gerekli parçayı çıkarıp başka bi amaç için kullanabilirsin sıkıntı olmaz.youtube de senin gibi mucitlerin yüzlerce örnekleriyle dolu.

SA ustam biz mucit değiliz acizane zaten olan bir cihazı farklı kullanmak nasılsa arzide debeleneniyoruz emekler boşa heba olmasın arkadaşlarımıza sizin ve stenin sayesinde bir katkıda bulundu isek ne mutlu
bir zamanlar bir abim arazide minerali elimize etmek için toprağa elektrik enerjisi vermemiz gerekiyor dedi önce araç bujilerinden elektrik verdik birzaman sonrada mili amperli ama yüksek voltajlı farklı bir cihaz yaptım aracın çıkamadığı yede sırt çantası ile gidip çalışmalatımızı yapıyorduk birgün bir arkadaşım çok ısrar etii illa bana ver araştırma yapacağım diye defaatlerce uyardım kullanma konusunda gitti kendini çarptırdı ALLAH tan birşey olmadı yani bir çok konuda birçok tecrube yaşadık tabii ancak kendimizi bir üstünlük gibi görmadik şükür ustam başını ağrıttım sağlıcakla kalınız

Son düzenleme: