Su Tuzagi | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Su Tuzagi

Murataslan

Kullanıcı
Selamun aleykum cumleten deniz kiyisinda yaklasik 4 metre indik kil tabakasindan sonra cakil taslari ve ince cakil kumlar geldi... Daha sonra tahliyesi zor bi su cikti. Denizle aramizdaki mesafa 25 veya 30. Metre ama su tamamen tatli su. Bunun bir tuzak olup olmadigini anlayabilirmiyiz tesekkurler

gıral

Vip Üye
Tatlısuyu bulmanız normal çıkankatmanlar tuzlusuyu süzmüştür tabibubenim fikrim sutuzaklarını araştırın sakata gelmeyin birde orada neyegöre çalıştınız işaretmivardı yerleşimmi vardı mezarmıydı eksikbilgilerle biyorum yapamayız yapsakta sağlıklı sonuç alamazsınız

Murataslan

Kullanıcı
E
Tatlısuyu bulmanız normal çıkankatmanlar tuzlusuyu süzmüştür tabibubenim fikrim sutuzaklarını araştırın sakata gelmeyin birde orada neyegöre çalıştınız işaretmivardı yerleşimmi vardı mezarmıydı eksikbilgilerle biyorum yapamayız yapsakta sağlıklı sonuç alamazsınız
Evet ermeni yerleskesi eski isaret de var tek sikintimiz suyun olmasi

esrarengiz2828

Kullanıcı
kanaatım tehlikeli bi yerde uğraştığınız ölüm riski olduğu için uğraşmayın derim önemli olan can neylesin can olmadan parayı

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
normal bir olay kaya olsaydı iyiydi ama toprak olan yare deniz kıyısına siz malınızı kormusunuz

metin77

Kullanıcı
Su tuzağı olsaydı eğer suyu gördüğünde boğulurdun. Benim bildiğim Güçlü bir su damarından mezar odasına kadar bir kanal açarlar ve bu kanalı, senin oynattığın yada bastığın bir taşla harekete geçen başka bir taşla tıkarlar. Tıkanan taş açılınca su damarından hızla su gelir ve su seni 2 dk da yutar. Sizin bulduğunuz normal kaynak suyu

Murataslan

Kullanıcı
Su tuzağı olsaydı eğer suyu gördüğünde boğulurdun. Benim bildiğim Güçlü bir su damarından mezar odasına kadar bir kanal açarlar ve bu kanalı, senin oynattığın yada bastığın bir taşla harekete geçen başka bir taşla tıkarlar. Tıkanan taş açılınca su damarından hızla su gelir ve su seni 2 dk da yutar. Sizin bulduğun
Su tuzağı olsaydı eğer suyu gördüğünde boğulurdun. Benim bildiğim Güçlü bir su damarından mezar odasına kadar bir kanal açarlar ve bu kanalı, senin oynattığın yada bastığın bir taşla harekete geçen başka bir taşla tıkarlar. Tıkanan taş açılınca su damarından hızla su gelir ve su seni 2 dk da yutar. Sizin bulduğunuz normal kaynak suyu
Tesekkurler metin bey bilgilerinzi icin