Su ve Yılan | Define işaretleri ve anlamları

Su ve Yılan

Turkia

Kullanıcı
S.a Ustalar ve Arkadaslar .. Bir Kisinin Telefon Yönlendirilmesi ile .. 2 Metre Cabında Bir Cember Düsünün Etrafında Büyük Taslar Cemberin icinin Kazılmasını Söyledi .. Cemberin ici Kazıldı icinde Kemer Seklinde Yuvarlak Tas Cıktı .. Yine Kazıldı Ücgen Seklinde Tas Cıktı .. Devam Edildi Bu Sefer De Ay Seklinde Tas Cıktı .. Telefonda Ki Sahıs Bu Sefer Altında Su ve Yılan Cıkacak Dedi Biraz Daha Kazıldı Sonra Su ve Suyun icinde Yarım Metre Uzunlugunda İnce Bir Yılan Cıktı Söyledikleri Hepsi Dogru Cıktı .. Yaklasık 9-10 Metre Kazıldı Orası .. Makine Filan Kimseyi Götürmeyin Ben Gelecegim Dedi .. Simdi Nedir Bu ? Suyun Altında Mı Olabilir veya Baska Bir Yerde Mi ?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Su ve Yılan

seni görmeden doğduğun günü de bilir o vatandaş, yediğin yemeğide, herşeyi bilir de, gel gelelim o malı ordan aldırmaya gelince kaydırmalar, kuydurmalar, falan filanlar başlar , herşey olur, sonuç olmaz nedense...

tecrübe edilmiş durumdur. benden demesi...

Turkia

Kullanıcı

seni görmeden doğduğun günü de bilir o vatandaş, yediğin yemeğide, herşeyi bilir de, gel gelelim o malı ordan aldırmaya gelince kaydırmalar, kuydurmalar, falan filanlar başlar , herşey olur, sonuç olmaz nedense...

tecrübe edilmiş durumdur. benden demesi...

Adamın Söyledigi Hersey Topragın Altından Cıktı .. Sasırıp Kaldık .. Ne Yapmak Gerekiyor .. Daha Derine Mi inmek Gerek .. Yoksa Baska Birsey Mi ?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sadece adam ile değil teknoloji ile de hareket etmek gerekiyor. alet edevat kullanmak gibi. çıkan toprak çeşidini taşların oluşumunu vereceği yönü kavrayabilmek ve boşluğa yönelecek vasıtaları iyi kullanmak gerekiyor.

A21MEDLi

Admin

yeraltındaki emareleri billen insanlar vardır,ama iş icraata gelince,harbici ustanın dediği gibi yan çizerler,çünkü ellerinden bu anlatıkları dışında başkada bişi gelmez.bence onlarada fazla umut bağlamayın.
O bu kim oluyorda bizlere mal buldurup zengin edecek.yinede diyorum o gibi insanlar yer altında çıkacak emareleri biliyorlar diye inanmayın malı avucunuza koyacak olan takdiri İLAH dır.
çıkan emareleri tek tek ele alırsak,yüzeydeki çemberler daima kendini verir,yuvarlak taşta çemberle eş değerdir(deeğirmen taşı gibi) üçgenler mahzenleri anlatır.hilalin açısı ise hem yön hemde mesafe verir,benim düşüncem işin sırrını belirleyen hilal ve yılandır.hilal ve yılanın duruşları nasıldı?
ve bu hilal ve yılan kaçıncı metrelerde çıkmıştır.

Turkia

Kullanıcı

yeraltındaki emareleri billen insanlar vardır,ama iş icraata gelince,harbici ustanın dediği gibi yan çizerler,çünkü ellerinden bu anlatıkları dışında başkada bişi gelmez.bence onlarada fazla umut bağlamayın.
O bu kim oluyorda bizlere mal buldurup zengin edecek.yinede diyorum o gibi insanlar yer altında çıkacak emareleri biliyorlar diye inanmayın malı avucunuza koyacak olan takdiri İLAH dır.
çıkan emareleri tek tek ele alırsak,yüzeydeki çemberler daima kendini verir,yuvarlak taşta çemberle eş değerdir(deeğirmen taşı gibi) üçgenler mahzenleri anlatır.hilalin açısı ise hem yön hemde mesafe verir,benim düşüncem işin sırrını belirleyen hilal ve yılandır.hilal ve yılanın duruşları nasıldı?
ve bu hilal ve yılan kaçıncı metrelerde çıkmıştır.

Ustam Yaklasık 4-5 Metre Arası Hilal Cıktı .. 9-10 Metre Arasında ise Suyun icinde Canlı Yılan .. Yılanın Boyu Yarım Metre ve inceydi ..