şüpelendiğim yer | Define işaretleri ve anlamları

şüpelendiğim yer

zeremi

Kullanıcı

sevgili arkadaşlar ayda bir kez buranın önünden içme suyu almaya geliyoruz eğer yanılmıyorsam buranın yüksekliği tahmini 2 metre önceden bunun üstüden şelale şeklinde su akıyomuş aldığımız kaynak suyuda buranın altından geliyo yeni su deposu yapıldı

Son düzenleme:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: şüpelendiğim yer

ilk resimde yılan işareti var kayada diğer kayada da timsah gibi bişey var ama çemedim figürü

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ilk önce buşten nasiplenmek ALLAHIN dilemesi ile olur ama çalışanakarşılığıvarilir resimlerde hiç bir şey net değil bir şeylervarsa bu şekilde çok zor olur resimler birinden alma gibi ilk önce kaliteli resimler vede çevre krokisi vede kaliteli işaretler lazım ki yorum yapacak ustalarda bildiklerini desinler bu şekilde şin zor sen bizeyardımcı olki bizlerde sana yardımcı olalım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim,1. resmin sağ köşesi ,muazzam tıraşlanmış. ortaya doğru yatay inen iki tane küçük oyma kanal ,sol kısımdaki kayalarında bir destekleme amaçlı olduğu görülüyor.arkadaşımızın yılan tabir ettiği üstteki bulguda sağa hafif yatay bir tarzda.
11 ve 12. resimlerdeki kayaların konuşlandırılmış olması ve alttakinde dikine uzunlamasına oymanın bulunması yine ayni amaç için yapıldığını veriyor.
ama ustamızında ifade ettiği gibi bir kısım resimler net değil ayrıca temizlemeden çekilmş. ama bunlar görmemize engelde değil.
kuru dere kabul edeceğimiz tarzda ve bu işler için uygun bir yer. lakin,suyla ilintili olması bir hendikap.çok yorar su engelide çabası olur.dıştan değilde içeriye doğru yüründüğünde sıkıntının boyutu ancak anlaşılır.
bir boşluk tesbiti aydınlanmana yetecektir.
sağlıcakla.

zeremi

Kullanıcı

resimler birinden alma değil dün su almaya giderken kendim çektim. cep telefonu bu kadar iyi çekebiliyor başkaları su almaya geldiği için daha ayrıntılı fotolar çekemedim aceleyle bu kadar oluyor eğer bir işaret görebilseydim açtığım konunun ismini şüpelendiğim yer diye yazmazdım
bende merak ediyorum işaret varmı yokmu diye

zeremi

Kullanıcı

güncel

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

Selamlar.. 13. resmin geniş açılı ve özellikle sol tarafını resimle, gerisi sonuç Allahın izniyle.

zeremi

Kullanıcı

en yakın zamanda tekrar çekmeye gidecem

armany

Kullanıcı

chevdei iyi ara usta ,bashaka sharetler olmali...