Tam olarak bilen | Define işaretleri ve anlamları

Tam olarak bilen

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Kesme ve yerleştirme nedir?
Kesme ve yerleştirme denildiğinde akla ilk gelen şey bir kayalığı baz alarak belli ölçüde bir alanın kesilerek çıkarılıp işlem sonrası tekrar yerine orjinal gibi yerleştirilip yamalanmasıdır. Bu olay soylu ağaçlar içinde geçerlidir. Genelde selvi çınar ağaçlarında denk gelir.
Sormak istediğiniz bu ise cevaben budur bunun dışında ise aradığınız cevap o zaman konu metninizi biraz daha genişleterek sorunuz belki daha doğrusunu bilenler söyleyecektir. Selametle.

KASKASKASA0

Kullanıcı
Kesme ve yerleştirme denildiğinde akla ilk gelen şey bir kayalığı baz alarak belli ölçüde bir alanın kesilerek çıkarılıp işlem sonrası tekrar yerine orjinal gibi yerleştirilip yamalanmasıdır. Bu olay soylu ağaçlar içinde geçerlidir. Genelde selvi çınar ağaçlarında denk gelir.
Sormak istediğiniz bu ise cevaben budur bunun dışında ise aradığınız cevap o zaman konu metninizi biraz daha genişleterek sorunuz belki daha doğrusunu bilenler söyleyecektir. Selametle.
videoyu paylaştım bakarsan sevinirim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
videoyu paylaştım bakarsan sevinirim
İnceledim şimdi fakat bu haliyle ne söylesek boş olur. Kayayı temiz halde görmek ancak netlik sağlar. Kesme türü kayaya benziyor ama kayrak kaya olma ihtimalide yüksek bazı darbeler işlem dışı doğal gibi geldi. O yüzden sizin dediğiniz kesme kısmını yorumlamak için temizlenmesi lazım.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Şu kayanın tamamını zarar vermeden temizle yosun ve diğer şeylerden temizle bakalım