tek tek için bütçeye uygun dedektör tavsiyesi | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

tek tek için bütçeye uygun dedektör tavsiyesi

L

leonidas42

Guest
slm değerli arkadaşlar şimdi sizlere daha önce kullanmış olduğum X1 modeli tek tek cihazımdan bahsedeceğim fiyatına göre çok çok uygun olan bu cihazın marifetleri çok büyük kararlı bir şekilde çalışması ayrımı ve tek para derinliği mükemmel analog bir cihaz olması da bu cihazımızı diğer yurt dışından gelen oyuncaklardan farklı kılmaktadır inanaın bana bir whites olsun garret olsun bu tür cihazlardan daha derin vede bu dedektörlerin üçte biri fiyatına bence paranıza yazık etmeyin alın bir X1 keyfinize bakın ben iç anadolu bölgesinde kullandım bizim topraklarımızın aşırı mineralli olmasına rağmen mükemmel bir şekilde çalışıyor şunu da unutmayın ki ister X1 ister başka marka ve model bir dedektör aldığınızıda cihazınızla bütünleşmeye çalışın onu iyi tanıyın bol bol alıştırma yapın verdiği ses ve tepkileri tanıyın cihazı alıp bir heyecan ve hevesle hemen araziye çıkmayın iyice kavradıktan sonra yola devam edin ondan sonrası kısmet arayacağınızı yeri iyi seçin bu işlere de kendinizi fazla kaptırmayın unutmayın ki definecilik de avcılık gibi bir hobidir ne demişler kırk gün taban eti bir gün av eti:D
sağlıcakla kalın arkadaşlar allah gönlünüze göre verir inşaallah saygılarımla...leonidas42

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: tek tek için bütçeye uygun dedektör tavsiyesi

paylaşım ıcın tesekkurler sayın yonetıcı.

tutankamon

Kullanıcı

değerli arkadaşım leonides42 dedektödlerle ilgili düşünce ve tecrübelerini paylaşıyorum saygılarımla tutankamon

beytanya

Kullanıcı

Bilgi ve tavsiye için teşekkürler ustam:rolleyes:

naftabar

Kullanıcı

ne demişler kırk gün taban eti bir gün av eti:D
sağlıcakla kalın arkadaşlar allah gönlünüze göre verir inşaallah saygılarımla...leonidas42

amin ustam verdiğiniz bilgi için teşekkürler:rolleyes: