Telefonunuza Gelen Bir Mesajla Hayatınız Değişebilir. | Define işaretleri ve anlamları

Telefonunuza Gelen Bir Mesajla Hayatınız Değişebilir.

MAVRAN

Super Moderatör
Evet arkadaşlar başlıkta da olduğu gibi herşey yolunda düzenli giden yaşadınız size gelen bir mesajla alt üst olabilir.
Burada bulunan eski arkadaşlar bilir aramıza yeni katılan ve tazeliğini koruması açısından bu konuyu açtım.
Geçenlerde tlf bir mesaj geldi aynen kopyalayıp baylaşıyprum.
(((Abi ben mehmet benim teyzeoğlugil örenyerindeki zeytinlikten dokuz buçuk kilo altın çıkardılar bu altınlar ufak ufak bilye şeklinde altınların üzerinde yazı yada resim yok çıktığında üzerinde yeşil küf gibi bir şey vardı yıkadık temizledik şimdi pırıl pırıl bu altınlarii elimizden çıkarmamıza yardım et yarı parası bizden sana helal olsun ben köyden ayrılamıyorum beni acil ara senden haber bekliyorum selamlar))))
Hiç bir değişiklik yapmadan sizlerle baylaşıyprum.
Lütfen arkadaşlar böyle mesajlara iştahınız kabarmasın. Böyle bir mesajın peşine düşen neyle karşılaşır.
1. Elinde var olan parasını kayıp eder.
2. Parası yoksa borç alır yine para kayıp eder.
3. Canı tehlikeye girer belkide Allah muhafaza canından olur.
4. Katil olur.
5. Hapise girer.
6. Dolandırıcılık damgası yer.
7. Ailesi dağılır.
Her şey yolunda giderken kazanma hırsının kurbanı olur ve güzelim hayatı ve ailesi perişan olur.
Lütfen böyle mesaj, tlf ve söylemlere kulak asmayın. Hatta daha da sizlere birşeyler satmak isteyenlere de inanmayın ne bileyim harika çubuklarım var şöyle cihazım var böyle görüyor. Uçanı davada kaçanı havada yakalar. İnanmayın kardeşler.
Aramıza yeni gelen arkadaşlara özellikle tavsiyem lütfen dikkatli olun.
Bir şeyi daha vurgulamak istiyorum, sizin bulmadığınız hiç bir şeye sahip çıkmayın ve ilgilenmeyin. Bütün çalışmalarınızı yasal yapın ve kanunlar önünde hesabını veremeyeceğiniz hiç bir işe girmeyin girenlerden de uzak durun.
Hakkınızı helal edin değerli zamanınızı aldım. Bizler için faydalı olacağına inandığım için paylaşma gereği duydum. Saygılar.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Uyarın için çok sağol abi
Allah razı olsun

osi

Kullanıcı
paylasım için sağol dıkkat edılmesı gereken bır konu sağol usta

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam beni define ararken böyle aradılardı amma yemedi tereciye tere satmak gibi bişey oldu bilmeyenler öğrensin buna benzer daha çok çeşitli dolandıcılar çıktı elime düşen yandı :mad::mad::mad::mad:

grasviti

Kullanıcı
Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşın olmuş

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
Konu güncelliğini koruması için yeniden nasıl bunu paylaşabilirim var mı yardımcı olacak bir arkadaş.