Tepede Değişik Kaya Şekli

gulum44

Kullanıcı
S.a. Değerli ustalarım, çorum yöresinde bir yer. Görüntüsünden şüphelendiğim için sizlerden yer hakkında bilgi almak istedim. İşe yarar veya yaramaz bakmaya değermi. Hayırlı geceler.

qd40v.jpg

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı
Cevap: Tepede Değişik Kaya Şekli

değerli kardeş tek konu başlığın değil sorun...sorun senin bir resim çekip hadi evliya torunları gösterin hünerlerinizi der gibi yorum istiyorsun...ama emin ol kimse yorum yapmayacak...bu resim nerden baksan 1 yada iki km uzaktan cekilmiş..biz ne gorecez neye yorum yapacaz...git oraya şöyle güzel resimler çek ve çevre resimleride çek yönleride belir ozaman sen gelen yorumları seyrek arkana yaslanıp

KANAS_USTA

Admin

ağanın sözünün üstüne söz olmaz en doğrusunu konuşmuş kardeşim.

bydark

Kullanıcı

Acılmıs oda mezar görunuyor o kadar uzaktan bile,acılmamısları varmıdır gidip arastıracaksın...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Acılmıs oda mezar görunuyor o kadar uzaktan bile,acılmamısları varmıdır gidip arastıracaksın...

evet devamını resimler gelsin öyle konuşalım. tabanda tek odamı devamı varmı bakalım. nasıl devamına gidersin söyleyelim. ama ağanın sözünün üzerine de söz olmaz o yüzden önce resimler yönler ve cevre hakkında bilgi vermelisin. göz kırp

Gitti

Kullanıcı

Krallara yakışır bir yapıda tepe.
Boş olma ihtimnali yok bana kalırsa.
Corumun HİTİT lerin bölgesi oldugunuda hesaba katarsak hiç bekleme git araştır derim.

Böylesi bir güzelliği boş bırakmıs olamazlar,kesinlikle eski bir medeniyete ait ya mezar ya mahzen yada baska bir emare olmalıdır.

gulum44

Kullanıcı

değerli kardeş tek konu başlığın değil sorun...sorun senin bir resim çekip hadi evliya torunları gösterin hünerlerinizi der gibi yorum istiyorsun...ama emin ol kimse yorum yapmayacak...bu resim nerden baksan 1 yada iki km uzaktan cekilmiş..biz ne gorecez neye yorum yapacaz...git oraya şöyle güzel resimler çek ve çevre resimleride çek yönleride belir ozaman sen gelen yorumları seyrek arkana yaslanıp

yorumlarınız için teşekkür ederim hatadan dolayı özürdilerim ben sadece çıkıp bakmaya değermi değmezmi onu öğrenmek istedim. en kısa sürede çıkıp detaylı fotoğraflar çekip ekleyeceğim. altta kayanın etrafından farklı fotoğraflar ekledim.

qdpn9.jpg

qdpqk.jpg

qdprh.jpg

qdpsc.jpg

qdpt2.jpg

qdpty.jpg

qdpv8.jpg

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

hmm harika bir yer. detaylı bir gez bakalım bize ne gibi işaretler ve emareler ile geleceksin? sakin sakin gez. hiçbirşeyi de es geçmeden resimle bakalım. burası çok güzel. gitmene değer.

gulum44

Kullanıcı

yorumlar için teşekkür ederim. yakından gidip inceledim kayda değer birşeye rastlamadım işaret vs gibi.