teröre lanet için yayın durduran siteler | Define Mekanı- Define işaretleri

teröre lanet için yayın durduran siteler

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Araştırmacı
Katılım
22 Mart 2012
Mesajlar
8,770
Beğeni
13,743
Konum
İstanbul
selam,


terör örgütüne lanet kampanyasına öncülük eden ve türkiyede bir ilk yapan bestfm i tebrık ederek bu kampanyaya destek olanları kutlarız.

destek olan siteler,


bestfm.com.tr
vbulletinhocasi.com
hardtruckturkiye.com
bursasporluyuz.net
definemekani.com
definecilerkulubu.com

ve bilmediğimiz hangi yayın kuruluşu veya web sitesi varsa gönülden tebrik eder sonsuz teşekkürleri borç biliriz.destek olan siteler kendi isimlerini burada paylaşabilir.
http://www.definecilerkulubu.com/redirect-to/?redirect=http://www.hardtruckturkiye.com/
 

menderes1278

Üye
Kullanıcı
Katılım
21 Eylül 2011
Mesajlar
130
Beğeni
4
Cevap: teröre lanet için yayın durduran siteler

kampanyaya katılan siteler arasında yer almak onur verici. tşk bozkurt usta.
şehit olan asker evlatlarımızı Allah rahmet etsin. Mekanları cennet olsun.
 

sakin adam

Üye
Kullanıcı
Katılım
15 Ekim 2011
Mesajlar
29
Beğeni
6
Cevap: teröre lanet için yayın durduran siteler

slm.a. bütün şehitlerimizin mekanı cennet olsun cenabı allah şehit ailelerine bol bol sabırlar versin.ben bu ülkede yaşayan bir türküm benim yine bu ülkede yaşayan teröre ve pkk,ya lanet eden bir çok kürt arkadşım oldu o insanlarla bu meseleleri çoğu kez konuştum bu hususda anlatılacak mevzulr çok uzun ama kısaca diyeceğim şu avrupa ve türkiye düşmanlarına hizmet eden bu bir avuç hain bütün kürt halkını kürt sorunu adı altında saflarına çekmeye çalişıyor türkiyenin ileri gitmesini kalkınmasını önlemek için bu terörü sürekli canlı tutup ülkede kaos yaratmak ve ülkeyi iç savaşa götürmek için çalışıyorlar türkiyenin bu coğrafyada kalkınması ve güçlü olması israilin amerikanın ve avrupanın menfaatlerine ve ileriye dönük coğrafik geleceklerine zıt düşüyor en önemlisi türk kürt kardeşliğni türk kürt düşmanlığına dönüştürmeye çalışyorlar ama bunu başaramıyacaklar terörü azdırdıkça terör örgütü ve yandaşları kendi sonunu hızlandırıyor tarihler boyunca türk milletini ortadan kaldırmak isteyen güçler pkk. ya yaptıkları bütün siyasi ve maddi desteklere rağmen yine hayal kırıklığı içinde kalacaklar bu ülkenin havasını soluyan ekmeğini yiyip suyunu içip sonrada bu ülkenin askerine polisine masum halka silah sıkan pkk ve yandaşlarına LANET OLSUN hak ettileri cezayı bulacklar inşallah.
 
Üst