Tılsım Çözülür... | Define işaretleri ve anlamları

Tılsım Çözülür...

zülkarneyn

Kullanıcı
S.a arkadaşlar tılsım yüzünden çıkarılamayan hazineler konusında yardımcı olabilirim..Ciddi arkadaşlar yazsın Allahın izniyle...

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Gardaş nasıl çözüyor sun yazda karşılasırsak bilelim :)

zülkarneyn

Kullanıcı
ciddi olan arkadaşlar varsa yazsın lütfen

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
burada ciddi olmayanlar ciddiler tarafından temizlenir kardeşim.
nezih bir siteye üye olduğunu bilmelisin.
yalnız yeni üyemizsin,forum akışından ve kurallarımızdan bilgin olmayabilir. sitemizin amacı burada kişilerle özel paylaşım değil ,genele ait herkesin takip edebileceği şekilde paylaşımlar yapmaktır. ve bunu biz yöneticiler olarak ,bir bilgiden her üyemizin yararlanmasını isteriz.
onun için,bu konuda yeterli tecrüben varsa ki iddia ediyorsun,konu 0larak açmanı ve herkesin yararlanmasını isteriz.
sitede bu konuda belli tecrübesi olanlarımız vardır. sen bizden biz senden bir şeyler alırız inşaallah.

osi

Kullanıcı
aynen ıkızcelı ustam bu tarz konuların ıkazı yapılmazsa farklı sıtelere doner ortam sıtenın amacından uzaklasır hocalar hacılar vs vs duyarlı olmanıza sevındım bu konuda herkez bılgısını paylasırsa dogru yada yanlıs faydası olur sıteye

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Osi kardeşim,arkadaşımız henüz giripte cevap vermemiş. burası yol geçen hanı değil ki. define ile ilgili her konuda tecrübelerin paylaşımına destek olur saygı duyarız. ammaaaa bana yazında falan filan olduğunda ,üyelerimizi korumasını da biliriz.
önce reçeteyi bir görelim. hekim teşhisi doğru koymuşsa herkesten önce ben desteklerim.
burada açıklansa dahi bu tür işlemleri her önüne gelen zaten yapamaz. belki binde beş çıkar. gerektiğinde de diğerleri bize yardımcı olurmusun diyecekler.

grasviti

Kullanıcı
Bir bakalim ucretlimi ucretsizmi hallediyor arkadas bir yorum yapsin arkadas

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zülkarneyn

Kullanıcı
arkadaşlar herkesi anlıyorum bazı şeyleri yazamıyorum biz Allaha şükür cinci hoca falan da değiliz çünkü onlar basit kalır bizde...ben ikizceli arkadaşa özelden bazı şeyleri yazıcam o okey derse devam edicem...