Trakya | Define işaretleri ve anlamları

Blgrky22

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.araniza yeni katıldım.trakya kesanliyim.buralarla ilgili elinde belge ve bilgisi olan ustalar bana yardımcı olurmusunuz.bu işte cok yeniyim.ozellikle eski adı bulgarkoy suanki adı Yenimuhacir olan yerle araştırmalarım var.yardımcı olursanız sevinirim

Trakyali81

Yasaklı
Yasaklı
Merhaba arkadaşlar.araniza yeni katıldım.trakya kesanliyim.buralarla ilgili elinde belge ve bilgisi olan ustalar bana yardımcı olurmusunuz.bu işte cok yeniyim.ozellikle eski adı bulgarkoy suanki adı Yenimuhacir olan yerle araştırmalarım var.yardımcı olursanız sevinirim
Hoş geldiniz.

Birkaç ay önce hatira binaen bahsi geçen köye gitmiştim. İşlem yapılan bir yere bakmıştım.
Sakin bir yere benziyordu.

Çok yeni olmanız nedeniyle, en kıymetli şey olan zamanınızı gereksiz çalmasına müsaade etmemenizi tavsiye edebilirim. O yüzden mış, muş peşinden ziyade, somut emareler ile iz peşinde olmak akıllıca olacaktır.

"Neyi, ne ile aradığınız" , hangi mevkide,hangi amaç ile gezmeniz gerektiğini söyler.

Potansiyel mevkiyi bulmak ise arazi ile olan haşır nesirliginize, gördüğünüzün bilgi ile iliskilendirilmesinde yatar.

Rast gelsin..

Blgrky22

Kullanıcı
Hoş geldiniz.

Birkaç ay önce hatira binaen bahsi geçen köye gitmiştim. İşlem yapılan bir yere bakmıştım.
Sakin bir yere benziyordu.

Çok yeni olmanız nedeniyle, en kıymetli şey olan zamanınızı gereksiz çalmasına müsaade etmemenizi tavsiye edebilirim. O yüzden mış, muş peşinden ziyade, somut emareler ile iz peşinde olmak akıllıca olacaktır.

"Neyi, ne ile aradığınız" , hangi mevkide,hangi amaç ile gezmeniz gerektiğini söyler.

Potansiyel mevkiyi bulmak ise arazi ile olan haşır nesirliginize, gördüğünüzün bilgi ile iliskilendirilmesinde yatar.

Rast gelsin..
Hosbuldum ustam.dedem bu köylü.çok sık gidip gelirim.araziyide az çok iyi bilirim.bu koyde malzeme bulanda arayanda cikarilmâyanda cok var.bende arayış içerisine girdim ama nerden başlayacağımı bilmediğim icin sizlerden yardım almak istedim.dediğin gibi sadece duyumlarla zaman harcamak istemem

Blgrky22

Kullanıcı
Buda köyün esi haritası birşeyler çıkar mı

Ekli dosyalar

• IMG-20210324-WA0006.jpg
    IMG-20210324-WA0006.jpg
    88.2 KB · Görüntüleme: 25

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Buda köyün esi haritası birşeyler çıkar mı

sitemize hoş geldiniz.
tanışma konusu altında belge veya işarete yardım istemek yanlış bir çözüm hareketi. uygun bölüme uygun başlık ile konu açarsanız deam edebilirsiniz. bu konu altında işaret yardımına lütfen devam etmeyiniz.