Truva usta hk | Define işaretleri ve anlamları

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

Daha önce supermod olarak devam eden ustamızın mekanımıza göstermiş olduğu yoğun ilgi ve alakadan ötürü admin lik ünvanına yükselmiştir.

kendisine teşekkür ederiz.

Forum Yönetimi.

TRUVA

Admin
Ben bu mekana makam rütbe için gönül vermedim Bozkurt usdat elimden geleni paylaşmaktan başka bir amacım çıkarım yoktur.insanlara birşeyler kazandirabiliyorsam benim için en buyuk mutluluk budur. Her sey için teşekkür ederim. Sitemizde benden daha değerli insanlar var.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ben bu mekana makam rütbe için gönül vermedim Bozkurt usdat elimden geleni paylaşmaktan başka bir amacım çıkarım yoktur.insanlara birşeyler kazandirabiliyorsam benim için en buyuk mutluluk budur. Her sey için teşekkür ederim. Sitemizde benden daha değerli insanlar var.

makam mevkide gözümüz var olarak bakmayalım ustam. el elden üstündür. sizinde gayret ve yardımlarınızı göz ardı edemeyiz.
birde sırası gelmişken şunuda belirteyim, benden daha iyi var dediğiniz kişileri yönetime konu açarak belirtmenizi rica ederim.

gözümüzden kaçmıştır veya yoğunluğa denk gelmiştir. göremediğimiz olmuştur. kimsenin hakkını yemeyelim. konu açarak bildirebilirisiniz.
bu herkes için geçerli, özel mesaj ilede bana bilgi verebilirsiniz. veya konuştuğunuz samimi oldugunuz ustalarada bilgi verebilirsiniz.
değerlendirmeye alırız.

bunun yanı sıra, ben bu işleri anlamıyorum, neye göre ünvan veriliyor bende deneyim ve tecrübeliyim diyen varsa özel mesaj ile bilgi verebilir. bunda çekinecek birşey yok. herkesi tanıyor biliyor olamayız.

selametle inşAllah