Tünel Buldum | Define işaretleri ve anlamları

Tünel Buldum

Mhemet25

Kullanıcı
Abiler selamünaleyküm, sitede yazdıklarınızı takip ettim sizlere ulaşmak için uye oldum, elimde bi konu var size danışmak istedim, iyilik yaptigimiz bir yabancı bize yaşadığımız muhitte bir yer tarif etti, yere gittik ormanın içi normal tepe, tarife göre kazdik ve tünel bulduk tünelin girisinde tuğla gibi bir taş ve üstünde 3 işaret vardı, tünelin icinde tertemiz elenmiş gibi siyah kum vardı kumu çıkardık tünelin sonunda bir tünel daha çıktı onda daha az kum vardı, ondan sonra işleme devam etmedik kış girdi araya tünelin de ağzını kapattık, bize burayı tarif eden yaşlı bir ermeniydi, bi ağacı tarif etti ağacın dibinde müjde var kolay yerde onu alın sizin 7 sulalenize yeter dedi, ondan çok daha fazlası var o sizi aşar gücünüz yetmez dedi, biz müjdeyi bulamadık tunelleri bulduk, bir yorumunuz yönlendirmeniz olur mu, cevap verirseniz sevinirim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kardeşim sitemize hoş geldiniz hayırlara vesile olsun inşallah...
Tüneller riskli ve yapanların amaçlarına hizmet içindir tepe diyince akla tümülüs veya mahzen geliyor kapatılmış olması tuzak ihtimalini zayıflatıyor ama yinede dikkatli olmak lazım diğer müjde ile ilgili bir şey deme imkanı yok cihaz yardımı almalısın kolay gelsin...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
müjdeyı sizden evvel bulan olmuş olabilir. muhtemelen belgeli bir yerdir. lacivert24 ustamızın dedıgı gıbı, tüneller karmaşık ve tehlıkelı yerlerdır. alet ekıpman olmadan içerde bulunmak sıkıntılara sebep olabılır.