Türkiyede Ermeni Yerleşim Alanları Ve Isimleri... | Define işaretleri ve anlamları

Türkiyede Ermeni Yerleşim Alanları Ve Isimleri...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
sitedkiler ermeni çalışması yapıyolar çakallar kayıt altında olmayan yerleri belgelemeye bilgi edinmeye çalışıyolar sakın biyerleri düzenleyip isim ekeleme yapmayın hatta girip her bilgiyi yalan bilgilerle doldurma niyetim var:D
iyi yaparsın ustam maalesef böyle bekçileri var boynunda gizli haç taşıyanlardan bolca bırakmışlar.

SEVALİ

Kullanıcı
Ağabey sağ olasın.
İki yıl önce idi bir araştırma yaparken iki adrese girmiştim biri ermenistan merkezli diğeri Amerika merkezli idi ülkemizde birlerce yerler kayıt altına alınmış kendi şehrime baktım bilgilerin bir çoğu eksik ve yalandı pc ye indirdim ve pc çöktü.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ağabey sağ olasın.
İki yıl önce idi bir araştırma yaparken iki adrese girmiştim biri ermenistan merkezli diğeri Amerika merkezli idi ülkemizde birlerce yerler kayıt altına alınmış kendi şehrime baktım bilgilerin bir çoğu eksik ve yalandı pc ye indirdim ve pc çöktü.
Her siteye girmeyin bende birkaç siteyi inceledim kayda değer bulmadım ama bu sitede bildiğim yer isimlerini kontrol ettim doğru bilgilere ulaşınca dostlarımızında istifadesine sundum umarım hayırlara vesile olur sevgiler ustam...

meinblauesleben

Kullanıcı
Eline sağlık ustam benim memlekete baktim Eğrigözden bahsediyor profil fotoğrafimdaki yerde eğrigöz kalesi pek kale denilecek yeri kalmamiş ama tam kaya mezarlarina uygun bir yer.