@Turko Ustam Hosgeldin | Sayfa 21 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

@Turko Ustam Hosgeldin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ustam burası bizim ilk göz ağrımız siteyle alakalı olmasada bazı durumlardan dolayı biraz uzak kaldık, fakat gönlümüz hep burdaki arjadaşlarda ve sitenin düzgün işleyen çizgisindeydi. ALLAH ta c.c bilir sizi tanıdığım kadarıyla söyleyeyim, düzgün kişiliğe sahip ve zerre kadar kibir taşımayan mütevazi islam ahlakına değer veren birisiniz. Benim içinde önemli olan bu. Sizlerle birlikte olmaktan herzaman onur duydum ve her fırsatta bu sitenin çizgisini dile getirdim. İyiki sizleri tanımışım. Eskilerde yenilerde hepsi biribirinden güzel insanlarsınız. Umarım herşey daha güzel olur. Selametle sağlıcakla kalınız
ustam mahcup ettiniz. Bilmukabele. Allah c.c sizdende razı olsun. Rabbim dostluğumuzu kardeşliğimizi daim etsin. sizi tanımak sizleri tanımak benim içinde bir gurur bir onurdur. eksik olmayın. hayırlı gecelerimiz olsun

Kader25

Admin
aleykumselam kıymetli ustam.

güzel düşünce ve yorumunuz için teşekkür ederim.

sizi burada tanıdım ve tanıdığım kadarı ilede hep düzgün bir çizgide yol aldınız. yani bir insanı hiç görmeden nasıl tanır bir insan değilmi. fakat yazdığınız yorumlardaki naiflik ve hiç değişmeyen edep unsurları insanı tanımanın yöntemlerinden biri sanırım. Allah c.c sizden razı olsun ustam.

buraya arkadaşlarını davet ettiğinizi yazmızşınız, bunda bir beis görmüyorum ustam. insanlar anlaşabildikleri arkadaşları dostları ile aynı ortamda olabilir. biz kimseye neden oraya gittin neden gittiğin yere onlarıda çağırdın demedik ustam. geçmişde bir sitede bende özel mesaj ile başka bir sitenin adresini verdim, başıma gelmeyen kalmadı. sanki devlet sırrı vermişim gibi muhamele gördük :D canları sağolsun. niyetim tamamen iyi ve yardım odaklıydı.

konuya dönecek olursak, buraya katılan tüm arkadaşlar her biri birbirinden kıymetli. yorumlarının bir çoğunu okudum. argo adına tek bir ifade yok. bir çok forumda görüyorum, sohbet ederken bile argo durumlar yaşanıyor. çok şükür bunların hiç biri olmuyor.

size ve aramıza katılan diğer tüm dostlara tekrar teşekkür ederım. Mirkut ustam a da ayrıca teşekkür etmek isterim. beni başka bir forumda görerek tekrar burada bulunması beni mutlu etti.

sevgiler saygılar.

Bir Rica ; bir sohbet konusu açıp o konu altında yazışmalar yapalım. hoş geldin konusu nerelere gelmiş :) neredeyse konu sahibinden hiç konuşulmamış :D
Teşekkür ederim
Allah cc razı olsun ustam.