Üç Harfli Olabilirmi.?bu. | Define işaretleri ve anlamları

Üç Harfli Olabilirmi.?bu.

TEVFiK

Vip Üye
Selamünaleyküm arkadaşlar bu fotoğraf i bir akrabam attı bana dozerle çalışma yaparken dözlerin kepçesinin önce birinci dişi kırılıyor sonra devam ediyor kazıya ikinci dişide kırılınca bu fotoğrafı çekiyorlar çektiklerinde böyle bir şey ile karşılaşıyorlar sizce doğru olabilir mi.? .Ben bu yazı ile resmi facebook'ta buldum gerçektende böyle bir şey olabilirmi.? :eek: şayet oluyor ise ben bu işi bırakacağım.zaten kuş kadar bir akıl kaldı onuda oralarda bırakamıyacağım Tövbe,tövbe.. (ağla)

esrarengiz2828

Kullanıcı
tevfik ustam sol el ile bi konu açmıştım orda topal adam resmide var burda arkadaşlarım çalışmaya gitmişti taşın dibine başlamışlar çalışmaya 1veya 2metre anlatmasına küpün azını görüyolar bi bağırtı kız çocuğu bağırıyor alman da alman ve ağlıyo inanmadım işarete felan gittim arkadaşınan oraya gittikki öteki eşen arkadaşda orda daha o bişey demeden başladı anlatmaya böyle böyle oldu diye ama eşmedik duruyo arkadaşıda bi daha eşmeye gelmiş tartışma felan olay kapandı sonra gittim sol eli buldum tabi başka arkadaş gösterdi nasip olursa resimleride çekip atcam buraya olabilir tabi genelde duyduğumuz şeyler henüz karşılaşmadık ama (Allah1 c.c) karşılaştırmasın senin dediğin gibi olur bende

TEVFiK

Vip Üye
Benim düşüncem doğa üstü varlıklar fotoğraflanamaz veya kayda alınamaz!fakat özel olarak dizayn edilmiş makinalarla gerçekleştirilebilir istisnalara göre
hıımmmm evet teşekkür ederim zaten gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir dedikleri doğru ben yinede gece,gece avlanmaya gitmem gündüzleri giderim sağolun varolun biracık rahatladım Saygılar.

blutx

Kullanıcı
Konu açılmışken bildiğim bir yöntemi paylaşim emf veya gauss metre olarak cihazlar var yada android olarak yazılımları var telefonuna yükle şüpheli yerlerde veya kullanılması yararlı yerde kullanılabilir doğa üstü varlıklar cin.vs ortamda manyetik alan olması yüksek herhangi bir korkutma anı saldırı anında yüksek manyetik alan olusur 600 mg nin üstünde enerji yayılır risk olma olasılığı var demektir! tabi süpheli yerlerde kullanmak lazım. doğal manyetik alanlarda, mıknatıs olan yerde,yüksek gerilim civarında yanıltabilir aklınızda olsun

TEVFiK

Vip Üye
Konu açılmışken bildiğim bir yöntemi paylaşim emf veya gauss metre olarak cihazlar var yada android olarak yazılımları var telefonuna yükle şüpheli yerlerde veya kullanılması yararlı yerde kullanılabilir doğa üstü varlıklar cin.vs ortamda manyetik alan olması yüksek herhangi bir korkutma anı saldırı anında yüksek manyetik alan olusur 600 mg nin üstünde enerji yayılır risk olma olasılığı var demektir! tabi süpheli yerlerde kullanmak lazım
nasıl bir cihaz bu aceba resim varmıdır.?

blutx

Kullanıcı
Birçok cihaz var tip ve yapı olarak olarak mesela bunun gibi
0nZEXZ.jpg

denizliden20

Kullanıcı
bu resimdeki vakayı yaşayanlara tanıyan biriyle tesadüf tanıştım daha 3 hafta kadar önce olay doğru .kepceci kafayı sıyırmış halen hastanede tedavi görüyormuş.