üçgen kapı gibi yer

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: üçgen kapı gibi yer

sevgili yasin, ustalarımız ,farklı bakış açılarıyla konunu zenginletmişler. biraz daha seni aydınlatmak adına bir kaç cümle ;
yapıta hiç dokunulmamış.
çizdğim yerlere dikkatli bakarsan söylediklerimide daha iyi anlayacağına eminim.
üçdenin üçgenin geniş tarafı sağ ve alttta ona yakın. sağı çizdiğim gibi kapatmış ve sola işaret ediyor. üçgenin sivri ucuda ayni yönü veriyor.üst kısmı neden açık.
sol kısmındaki çizdiğim kanal ,yükselerek ,solundaki üçgenimsi daire içine aldığım yerin üstüne kadar çıkıyor,ikiside bir bütünlük arz ediyor.hemen altındaki dikdörtgen içine aldığım kısımla birlikte değerlendirildiği zaman;
açılmış olduğu tahmin edilen yerin,açılmış olmadığı ,odaların sol kısımda olduğu(çünkü birden fazla) hatta üstteki kayaların altına kadar uzandığını söyleyebiliriz.
kukır ustamızın çizdiği üç oymada içerde ,kadına ait üç mezar olduğudur.
paylaştığın yerler içinde yıldızı hakeden bir yer.
senin efendiliğini dakdir eder ve severim. buraya yasal izin verileceğini sanmam ama verilse bile ,olayına tam vakıf olmadan ,tarifle işe başlayıp böyle bir yeri heder etmeni istemem. insanın karşısına böyle bir yer hayatta kaç kez çıkabilir.
sağlıcakla sevgiyle...

yasin1999

Kullanıcı

ikizceli ustma arkdaşlar buranın işi bitmiş dedi bende bitmemş dedim üçgen bence öyle daracık bi yeri işart etmez demek istedim

yasin1999

Kullanıcı

girş çizdigim yerden olması lazım yagni ikizceli ustam ve şşada odalar çıkacak sol tarfa dogru ikizceli ustam attıgım yerler hep yaşantı yerleri izin alınmaz alınsa bile ben alamam yagni biz anca yere gider gider bakarız fotograg çekeriz bunuda anladım işte bulkunmayacak yerler var ama icraat sıfır