ustalar bi yardım lütfen | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

ustalar bi yardım lütfen

lefter

Kullanıcı
m harfinin üstende çizgi (-), w harfinin üstünde çizgi (-), ters v harfi bu üç harfinde bulunduğu alfabe hangi alfabe rice etsem bilen varsa söyler mi?

KANAS_USTA

Admin
Cevap: ustalar bi yardım lütfen

derenın kavıs aldıgı cıkıntı yaptıgı yere yogunlas

lefter

Kullanıcı

reis dereyle işim yok dere yok zaten bu harfler hangi alfabede var o lazım rica ederek tabiki

KANAS_USTA

Admin

reis dereyle işim yok dere yok zaten bu harfler hangi alfabede var o lazım rica ederek tabiki

reıs hem sormussun hem bılır kısı raporu tutmussun,sen o harflerın su ıle tek yumurta ıkızı oldugunu,uzerındekı - ısaretının gucu ve alfa omegayı temsıl ettıgınıM , w ,v harlerının bızzat dereyı yanı suyu verdıgını,mezardan zıyade malzemeyı hedef aldıgımızı......vs bılıyormuydun.bılmıyorsan artık ogren bırınden

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

sayın lefter,

sitemize hoş geldiniz,
malumunuz sitemiz misyonu define ve define işaretleri üzerine bilgi ve bilgi paylaşımı amacına uygun kurulmuş bir sitedir.

sonuç olarak burada açmış oldugunuz konulara define manasıyla bakılıyor,ayrıca siz bu foruma veya define hobisine yeni başlamış olabilirsiniz.
KANAS_USTA bu camiada kendi kanıtlamış bir ustamızdır.kendisi ile karşılıklı yorumlarınızda usluba dikkat etmenizi rica edicem.
(not;bu durum tüm ustalarımızla olan diyaloglarınız için geçerlidir,bunun bizim için zorunlulugu yok lakin saygı anlamında gerekliliği vardır.)

aşağıdaki link belki işinizi görebilir.

iyi forumlar diliyorum.

anlayış göstereceğinizi umarak şimdiden tesekkur ediyorum.

lefter

Kullanıcı

öncelikle herkeze teşekkür ederim benim sorduğum harfler bir kağıtta metin olarak geçiyo bir kaç kelime vardı hangi dil olduğunu öğrenmeye çalışıyordum yanlış anlaşıldım k.b özerdilerim herşey için teşekkürler

KANAS_USTA

Admin

sorun degıl kardes onemlı olan sevıyelı yaklasım sergılemek,işaretin her turu olur, olmaz dıye bır sey yok,onemlı olan sıfrelere vakıf olmak cozum ondan sonra elemelerle gelır zaten,actıgınız konuda ıstedıgınız bılgının arazıde yahut kagıt uzerınde olup olmadıgından soz etmemıssınız, bu sebeble konu hedefınden sastı,arazıde olmuş olsa ıdı yıne dedıgım uzere arastırma yapmak gerekecektı, harfler butun dıllerın ortak ogesıdır, ufak defek degısıklıkler gosterseler dahi hemen hemen butun kavımler az cok bırbırlerıyle harf hususunda benzerlık gosterır kımınde harf, kımınde okult ve ezoterık baglamda...kalın saglıcakla.

Moderatör tarafında düzenlendi: