Ustalar bir inceler mi | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

TRUVA

Admin
Mesajıma cevap versen memnun olacağım

taygunsmtbalik

Kullanıcı
Aşağıdaki kayanın yönü değişmiş olabilir.Fakat bu kayayı çevresini görecek şekilde resimle 5-6 adım çevresini komle göreyim. ok ile işaretlediğim yönde 3 adım gibi bir alana metal ve boşluk testi yap.Aradığın orada.

Mesajıma cevap versen memnun olacağım
Yanlış alıntı yapmışım usta metal ve boşluk testleri yaptım belirttiğiniz istikametde olumsuz tam tersi istikamette bu zemin denk geldi ve çalışmaya değer mi bu nasıl bir yapı merak ediyorum

taygunsmtbalik

Kullanıcı
Çubukla gezdim çubuk burayı veriyor, dedektör ile baktım o da olumlu ama kenarından çıkardığım harfiyatta ki taş mineralli dedektör ona da ötüyor çalışıp çalışmamak arasında kalma nedenim bu,ortada insan eli ile yapılmış bı obje var 2m üzerinde paylaştığım işaretler var hemen üzerinde 1 büyük 2 küçük sunak var su ile doldurduğumda zeminin olduğu yöne veriyor suyu bu nedenle bu zeminde olan yapı nedir böyle horosan olur mu ustam

TRUVA

Admin
Çubukla gezdim çubuk burayı veriyor, dedektör ile baktım o da olumlu ama kenarından çıkardığım harfiyatta ki taş mineralli dedektör ona da ötüyor çalışıp çalışmamak arasında kalma nedenim bu,ortada insan eli ile yapılmış bı obje var 2m üzerinde paylaştığım işaretler var hemen üzerinde 1 büyük 2 küçük sunak var su ile doldurduğumda zeminin olduğu yöne veriyor suyu bu nedenle bu zeminde olan yapı nedir böyle horosan olur mu ustam
Taşın yönü değişmiş olabilir demiştim. kalp şeklindeki kayanın çevresini iyi incele iyi bir makina tut.orada aradığını bulacaksın

taygunsmtbalik

Kullanıcı
Taşın yönü değişmiş olabilir demiştim. kalp şeklindeki kayanın çevresini iyi incele iyi bir makina tut.orada aradığını bulacaksın
hafta sonu iyi bir cihaz ile inceleyeceğim usta,peki bu zeminde olan kireç renginde ki obje nedir bilgisi olan var mı ya da ne amacla yapılmış olabilir sanki kuyu gibi açılmış ve üzerine dökülmüş kalıp gibi

taygunsmtbalik

Kullanıcı
çubuklar mineralin cazibesine kapılmış bence. SEVGİLER guneşli havada horasan testi çok basittir bilirsin emsal taş varsa kuruyan doğaldır@taygunsmtbalik
bende o testi yapacagım ustam,pozitif olması surumunda aceleci olmayaccagım burada bunu ögrendim çünkü maksadım para kazanmak ya da zengin olmakdan ziyade hobi olması ve arazıde gezmek inanın hosuma gidiyor,bir de köz de cay demleyip içmek,bu bile başlı başına zenginlik,bu hafta gittiğimde de semaverim ile gidecegim ins :) degerli yorumlarınız ve sözleriniz için ok tesekkur ederim hürmetler .