Ustalarım Dan Bilgi Almak Istıyorum | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Dan Bilgi Almak Istıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demirkıran

Kullanıcı
ustalarım şu alan tarama cıhazları hakkında bilgisi olan varsa zahmet olmazsa......
şu an bir alan tarama almak ıstıyorum ama sızlerede yanı aılemede danışim dedim :p:rolleyes::cool:
alan taramalar işe yararmı acaba boşluk para mezar vs. bilgilerinizi beklıyorum ustalarım;);)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
açıkçası bende merak ediyorum... çubuklar okey,, cihazlar okey,, peki alan taramalar, aslında alan taramalar da bizim işde önemli bir noktada bulunuyor. bunlar hakkında bilgi de alsak güzel olur.

tabi marka model v.s. belirtmeden. (bunları gerekirse özel mesajla konuşunuz)

gerçekden iş yapan yüzde 80-90 doğru yönlendirme yapabilen alan taramalar varmı? çekim mesafeleri nedir;? alan taramalar ile doğru çalışmalar nasıl yapılmalıdır?

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Şahsen;Mevcut piyasa mallarına inanmıyorum,güvenmiyorum...Bu güne kadar xxxxxx marka alan tarama aldım verim aldım yada ,arkadaşım--tanıdığım xxxxxx marka alan tarama aldı ve verim aldı şeklinde bir duyum almadım...Bahsedilen hep 100.000 bin dolarlık 150.000 liralık, yurt dışından kaçak getirilen yada kodaman birilerinin getirttiği cihazlar...Onlarda bize denk gelmedi...Velhasıl çubuklar ve define stelerinden işaret yorumları almak daha verimli ve daha ucuz...BENCE...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yerli versiyonlarıda var 1200 satılıyor. derinlik 7-8-m. olarak verilir. mesafe 50-60 m. altın gümüş ayırımlı.;)
akıl sahibi insanlar burdan bir değerlendirme yapar.
meraklıları ülkemizde çok.güzel bir para kazanma yolu.
tanıdığım bir şirkette ,inanırmısınız boşluk ç...mevcut.
bir işe yaradığına şahit olan varsa açıklasın bizde öğrenelim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

bundan evvel işlemiş oldugumuz konuya benzer konular acıldıgında, cıhaz bilgi paylaşımı yapmıyoruz dıyerek konuyu acan kullanıcılarımızın konularını kapattık.
bu konu foruma ve bu konudan dolayı magdur olacak kişilere zarar verebilecegınden dolayı sitemizde yer almıyordu,ve almamaya devam edecektir.

konu sahibi ve konuya mesaj yazan abi ve arkadaşlarımın hoş görü ve anlayış göstereceklerini umarak konuyu kilitliyorum.
konu ile alakalı bilgi almak ısteyen kullanıcılarımız ,konu hakkında bilgi veren sitelerden yardım alabilir.

iyi forumlar.

konu; kilitlenmiş konular bölümüne taşınmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...