UYDU KAMERASI İLE METAL BOSLUK TESPİT ETMEK İ | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

UYDU KAMERASI İLE METAL BOSLUK TESPİT ETMEK İ

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Uydu yalandir uydu dolandirici isidir . Bizler yalan soyluyoruz bizler dolandirmak icin konu aciyoruz ve sizlerde gelip gerekenleri yaziyorsunuz . Kim uydu dogrudur diyorsa yalancinin uckagitcinin ta kendisidir . Cunku uydu yu inceledim ustalarin dediklerini yaptim bir turlu sonuc alamadim .
gurban seni uyarmıştım yazdıklarına dikkat et diye sen hala bildiğini okuyorsun kimseye laf söylemeye dolandırıcı üç kagıtcı demeye hakkın yok burda inanan da inanmayanda var isteyen inanır istemeyen inanmaz ve ilgilenmez bu yazdıklarından dolayı seni bir haftalığına forumdan uzaklaştırıyorum gelince bu şekilde yazmaya devam etmessin umarım

Power

Kullanıcı
Yasaklı
gurban seni uyarmıştım yazdıklarına dikkat et diye sen hala bildiğini okuyorsun kimseye laf söylemeye dolandırıcı üç kagıtcı demeye hakkın yok burda inanan da inanmayanda var isteyen inanır istemeyen inanmaz ve ilgilenmez bu yazdıklarından dolayı seni bir haftalığına forumdan uzaklaştırıyorum gelince bu şekilde yazmaya devam etmessin umarım
Bana raconmu kesiyorsun .... Bana raconu burda kesersin . Sizlerin yoneticiligini alicam bu sitede nasil yonetiliri ogretecegim gunu Hatirla .... Nerde oturuyorsaniz herbirinizi Tv ekranlarina cikaracagim gunu hatirla.. Merak etmeyin sakin unuttu demeyide Hatirlayin .. Sizler elimden kacamayacaksiniz Yaptiginiz Haksizlarin cezasani cekiceksiniz .. Bak gurban iyi oku tekrar oku Ben bir sey yazmissam Bu olacak oyuzden zamanda kalmadi olacaklara . ALLAHİN intikamini bilirmisiniz Allah size adeletli olun dedi ... Tabi siz kendinizi ayni inkar edenler gibi biz.hakliyiz biz dogru yonetiyoruz diyeceksiniz. Simdi gelip yazilarda yazarsiniz gulersiniz sen haksizsin sudur budur yazarsiniz bu kesin ustunede ban onemli degil Ban atin . ASİL bani size ALLAH atacak . Simdi dalga gecin alaya alin.. siz herzaman hakliydiniz bizler haksizdik:))))):: İntikamim agir olacak site sahit olsun . Cok isim.var kagidimda..

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bana raconmu kesiyorsun .... Bana raconu burda kesersin . Sizlerin yoneticiligini alicam bu sitede nasil yonetiliri ogretecegim gunu Hatirla .... Nerde oturuyorsaniz herbirinizi Tv ekranlarina cikaracagim gunu hatirla.. Merak etmeyin sakin unuttu demeyide Hatirlayin .. Sizler elimden kacamayacaksiniz Yaptiginiz Haksizlarin cezasani cekiceksiniz .. Bak gurban iyi oku tekrar oku Ben bir sey yazmissam Bu olacak oyuzden zamanda kalmadi olacaklara . ALLAHİN intikamini bilirmisiniz Allah size adeletli olun dedi ... Tabi siz kendinizi ayni inkar edenler gibi biz.hakliyiz biz dogru yonetiyoruz diyeceksiniz. Simdi gelip yazilarda yazarsiniz gulersiniz sen haksizsin sudur budur yazarsiniz bu kesin ustunede ban onemli degil Ban atin . ASİL bani size ALLAH atacak . Simdi dalga gecin alaya alin.. siz herzaman hakliydiniz bizler haksizdik:))))):: İntikamim agir olacak site sahit olsun . Cok isim.var kagidimda..
Can çıkar huy çıkmaz. Süresiz uzaklaştırıldınız

Mars

Kullanıcı
Bundan yıllar önce. Her zaman ziyarete gittiğimiz şu an rahmetli olan birisi vardı. Bir gün yine yanındayken dedim ben ve arkadaşım define arıyoruz bize dua edermisiniz. O da bize dua etti ve bana bir telefon numarası verdi aradığınız yere gidince bu numarayı arayıp bulunduğunuz yerin koordinatları ona verin. Türksatta çalışıyor dedi. Gittim. Oradan türkcell den koordinatı aldım. Verilen numarayı aradım koordinat verdim. Biraz sonra beni aradı. Bana bir yer tarif etti. Metre verdi işlem yaptık. Söylediği metrede yatık vaziyette bir küp bulduk içi kırık küp parçalarıyla doluydu.
Benim bu konularda bir bilgim yok o zamanda yoktu şimdide yok. Ancak bu işle uğraşanlar için bir bilgi olur diye paylaştım. Bizzat yaşadım arkadaşlar nasıl oldu bilmiyorum o kişiyle bir daha irtibatı olmadı. Ama o küpün yerini bize söyledi.