Uydu Programinlan Kaya Mezar Odasina ,,lahit,, Tespiti | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Uydu Programinlan Kaya Mezar Odasina ,,lahit,, Tespiti

ersan

Admin
merhabalarin ustalarim burda bir arkadas bulgaristanda buyle uyudu programinlan yerler bakiyor bana da bir yer bakti .
burda saten er sey beli oluyor detayli tam lahid sandukasiuna varinca ama nekadar doru oldunu bilmiyorum burda dikatli bir baktimi lahiudin odasina varinca tam tunelin ortasinda ,,kuyu,,tuza oldu cok net beli oluyor .
kirmizi sag tarafta koydum kucuk noktalar orda tam unde ince bir vertikal cizgi var tam orda kaliyor kuytu tuza.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ASI ustam bu suzlerin cok doru zamaninda bende 1 seneden fazla bu uydu programlar icin kacindim ama sonra bir kac yer tespit etiler ve actim hepsi de curuf demirler cikti .
bimiyorum tan nekadar doru nasil ne calisirdini programlar ama sade cok dikatimi cektiki
sade toprak altinda olan demirleri guruyor yer ustuinde isterse tonlasrca sari metalden olsa hic gurmez nedense buyle yer baktirirken trakturlerin arasina kendim gumdum 40 cm de demiri program trakturleri gurmedi gumduyum demiri gurdu sasiordim kaldim
http://www.definemekani.com/forum/k...antılı-leptop-alıp-dolandırlmayın.9352/page-7
Linkini ve alıntı yaptığım mesajınızı @ersan ustam yayınladım
Şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demiyelimde ne diyelim
Bir nalına vuruyon bir mıhına
Bu işe şaşırıp kaldım diyon
Sonra arkadaşım böyle yer baktı diyon
Bence o arkadaşından uzak dur
Hattim değil ama
Dost tavsiyesi

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
http://www.definemekani.com/forum/konular/hutame-den-uydu-bağlantılı-leptop-alıp-dolandırlmayın.9352/page-7
Linkini ve alıntı yaptığım mesajınızı @ersan ustam yayınladım
Şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demiyelimde ne diyelim
Bir nalına vuruyon bir mıhına
Bu işe şaşırıp kaldım diyon
Sonra arkadaşım böyle yer baktı diyon
Bence o arkadaşından uzak dur
Hattim değil ama
Dost tavsiyesi

Ben üstüme düşmediği için yazmamıştım..
Vallahi, cümleler dahil birebir aynı şeyi düşünmüşüz..

madhunter

Kullanıcı
Cografi bilgi sistemi ( uzaktan algilama ). Millet artik petrolunu madenini uydudan buluyorken ne hikmetse forum halen bu sistemi kabullenemedi.Birileri bunu cikarina kullanabilir amenna buna diyecek lafim yok ama teknolojiyide gormemezlikten gelemeyiz.