Uydudan Bakma | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Bakma

kenan3507

Kullanıcı
Hocalar herkese selamlar. Uydudan yer bakma konusunda facebookdaki gruplar ve birçok yerde olumsuz tepkiler, dolandırıcılık vs ilgili konuşuluyordu. Ama yinede araştırmaya karar verdim. Birçok sitede ve burada insanlar tarafından güvenilir sayılan kişilerin, üyelerin kordinat vermesi sonucu herkese açık bir şekilde boşluk tespiti yaptığını ve kanıtladığını gördüm. Ama ne hikmetse ne surfer ne voxler hiç bir program ile ilgili bu işi bilen kişilerin bilgi verdiğini ve öğrenmek isteyenlere yardımcı olduğunu göremedim. Tüm iyi niyetimle söylüyorum. Yıllardır bu işle uğraşanlar sözde yer tespitçiler, sözde yer altı görüntüleme cihazı satanlar tarafından dolandırıldı ve dolandırılmaya devam ediyor. Neden bu işi bilen kimse buna bi dur diyip öğrenmek isteyen insanlara yardımcı olmuyor ?

gıral

Vip Üye
Aleykümselam kardeşim diyorum ama ben dediğimle kalıyorum doğrular dik geldiği için acıtır oyüzden eğriyi tercih ederler acıtmaz herkesin kendine göre bir bildiği var sizde kendi bildiğinizi tatbik edin kolaygelsin nasibiniz bololsun İnşallah

kenan3507

Kullanıcı
Aleykümselam kardeşim diyorum ama ben dediğimle kalıyorum doğrular dik geldiği için acıtır oyüzden eğriyi tercih ederler acıtmaz herkesin kendine göre bir bildiği var sizde kendi bildiğinizi tatbik edin kolaygelsin nasibiniz bololsun İnşallah

Sağolun hocam. Bizde kendimiz öğreneceğiz Allahın izniyle öğrenirsek bildiklerimizide paylaşacağız..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Mekanda bir kaç konu olacaktı
Umarım bir faydası olur
İyi forumlar dilerim

aliömer

Kullanıcı
form larda uydu diyeni taşa tutuyorlar :)
Haksızda değiler. Böylesi bir imkana sahip teknolojinin nimetlerinden faydalanabilenlerin site site dolaşıp paylaşım yapmaları pek mantıklı gelmez. Madem böyle bir imkan var gitsin yer belirlesin sonrada açıp içindekileri alıp keyif çatsın. Hata sevabınada bir kaç kişiyede yer versin. Konu her anlamda tartışmaya açık dolaysıyla bu imkana sahip olupta sonuç almak varken. Sitelerde bu idasını kanıtlamaya çalışmak anlaşılır değil. Ben bu işlerde çubuk dışında hiç bir çihaz kulanmam ama emin ol uyducuyla Çubukçunun idaları hikayeleri aynı düzeyde çok konuşulur ama sonuç sıfır.