Vicdansızlar 😍 | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

Vicdansızlar 😍

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Sitede 1.400 kişi var an itibariyle üye sayısı 21 😂😂😂 baya baya misafir perveriz. Bu misafirlere çay su aş vermeyin 😂😂😂

Kader25

Admin
Sitede 1.400 kişi var an itibariyle üye sayısı 21 😂😂😂 baya baya misafir perveriz. Bu misafirlere çay su aş vermeyin 😂😂😂
Kıymetli misafirlerimiz..!
@Roni ustamiz geceleri cimridir.
Siz Cay Ocagina gelin.
Cay Ocaginin sahibi @Deli Fırat kardasimizin her ikramı ücretsizdir.
Kendisi agadir.
Ağalar para almaz. 🙂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Kıymetli misafirlerimiz..!
@Roni ustamiz geceleri cimridir.
Siz Cay Ocagina gelin.
Cay Ocaginin sahibi @Deli Fırat kardasimizin her ikramı ücretsizdir.
Kendisi agadir.
Ağalar para almaz. 🙂
Eyvallah yüreği güzel abim misafir baş tacıdır yanlız ben çay ocağından istifa ettim eksiği ihtiyaçı varsa yardımcı olurum bende artık herkes gibi gelir konulara bakar denk gelene yorum yapar sessizce çıkarım artık

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Hocama atılan iftiraları kınıyorum.
Basın açıklamasını 5 mayıstan sonra yapacağım. (kahkaha)☺️

En son Adapazarı'nda beni bir simit fırınına götür en güzel kahvaltı benim için simit ile çaydır dedim. Atının yularini bıraktı. At bizi adapazari otogarina girişin tam karşı caddesine götürdü. Sağlı sollu simit kafetaryalari olduğu görünce sevindim. İlk yerde at durdu içeri baktı yürüdü. Yularıni bağlayacak yer sorunu vardı. 100 metre sonra bir fırının önünde durdu. Ateşi dışarıdan gözükmekteydi. Park yerine mevcuttu. İnip içeri girdik ki manzara dehşet ve vahşet. Sıcacık simitleri tezgahta çıtır çıtır. Dedim hocam Allah cc bizi seviyor ne güzel bir yere geldik. Ben bir tane sade bir tane kaşarlı bir tane atom siparişi verdim. Hocam garibimde bir tane sade söyledi. Fazlasını yiyeyem dedi. 😀 Umursamadim bile. Ben defineyi bulmuşum ocağın başında durmuşum ki peh peh midem bayrama başladı bile. Birde duble çay söyledim.
Simitleri geldi bir yumuldum ki hocam aşka gelip dayanamadı bir kaşarlı bir atomu ilave ettirdi. Hızını alamadı üstüne duble cikolataliyi da söyledi mi. Baktım benden önce hepsini bitirmiş. Bende bir sucuklu kaşarlı ilave ettim. Çaylar bitince ustayı çağırdım guzelce fircaladim. Senin bu ustalığı sağlığımızı bozacak bu kadar güzel simit pişirilir mi dedim? Hocam bu gece hastanelik olursa yarın gelip sana hesabını sorarım dedim. Baktı kendisinden cusseliyim, fırçalarken ara sıra da elimi belime götürüyorum, tamam ağam insallah hocam hastalanmasin dedi. 😀 Ben hocamı tanıyorum. Ona tek simit yeterken ustanın azizliğine ve benim istahimin asiriliğina kendini kurban etti. Usta ne kadar dua ettiyse elhamdülillah hocam rahatsizlanmadi. Hocam az yer günlerce beraber tracking yaptık. Yemeği az yerde arazide cigarayı görünce deli oluyor 3 paket kadar içiyor ne kadar içtiğini de bilmiyor olan bize oluyor carasiz kalıyoruz. 😊

Hocama iftira atanları 5 mayıs da ifşa edeceğim. Ha bu arada unuttum, atom karınca gibi dolaşmasına rağmen saatlerce ne su içer ne yemek yer. Ben sahidim. İftiracılarla mahkemede hesaplaşacağız. Sen merak etme hocam, şahidin benim biiznillah. Gerekeni yapacağım.

( 🙃 )
Abim Allah razı olsun senden. :) Bu arada ikinizde 10 numarasınız 😂 yani abi seninde sunumda Roniden aşşa kalır bir yanin yokmuş 🤣

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Eyvallah yüreği güzel abim misafir baş tacıdır yanlız ben çay ocağından istifa ettim eksiği ihtiyaçı varsa yardımcı olurum bende artık herkes gibi gelir konulara bakar denk gelene yorum yapar sessizce çıkarım artık
Hayrola noldu ? Derdin ne ? Kime kızdın yada sitem ettin ,? Fırat abim.