KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 904 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Renksizde çırak oldum diye seviniyordu erken sattın adamı :)

Ben adama diyorum bak bu bitki sadece şu alanlarda olur bu bitki şu kadar süre hayatta kalır o dönemde yakalaman lazım. O da sanki bitki kaçacak gibi gitmiş tadına bakıyor. Sonra bana diyor kardeşlik bunu yersek ölmeyiz deme.
Daha Roni yıllarını vermiş yinede yememiş sen dünkü çıraksın sen nasıl yersin. Ustaya saygı kalmamış abi bu öğrenmiş oldum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ben adama diyorum bak bu bitki sadece şu alanlarda olur bu bitki şu kadar süre hayatta kalır o dönemde yakalaman lazım. O da sanki bitki kaçacak gibi gitmiş tadına bakıyor. Sonra bana diyor kardeşlik bunu yersek ölmeyiz deme.
Daha Roni yıllarını vermiş yinede yememiş sen dünkü çıraksın sen nasıl yersin. Ustaya saygı kalmamış abi bu öğrenmiş oldum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ustam bu konulari bitkiler konulu yerde paylaşım yapsanız kişiye özel gibi olmuş tüm mekan faydalansa
Saygılar sunuyorum

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam bu konulari bitkiler konulu yerde paylaşım yapsanız kişiye özel gibi olmuş tüm mekan faydalansa
Saygılar sunuyorum

Yok bu bilgi öyle bilgi değil. Bu sohbet tatlı hatıraları anlatıyor.
Ha sen siyahbeyazın salatasını bitki olarak paylaşalım dersen bak o mantıklı aslında 😂😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yok bu bilgi öyle bilgi değil. Bu sohbet tatlı hatıraları anlatıyor.
Ha sen siyahbeyazın salatasını bitki olarak paylaşalım dersen bak o mantıklı aslında 😂😂😂😂
Yok ustam ben salata dan bahsetmedim
İşaret sayılabilecek bitki türleri konulu yerde gün dönümünden sonra çoğu bitki kuruyor ve çiçeklenir degiskenlik gosterir gibi en güzelini siz daha iyi bilirsiniz
Birde bir bkonumuz daha var lahit mezarlarin üstünde çoğunlukla hangi bitkiler olur bunuda istiyoruz zambak giller ile ilgili bitkiler konulu yerde girmek istiyoruz saygılar sunuyorum