Vlf 2 Yardim | Define işaretleri ve anlamları

Vlf 2 Yardim

Ayaz42

Kullanıcı
Selam degerli ustalarim bi dedektor edinmek istiyorum teknoloji ekibinin vlf 2 cihazini almayi dusunuyorum is gorurmu ustalar

ayalcin

Kullanıcı
Kardeşim ne için kullanacağına bağlı cihaz tektek mi ?

karadağ

Kullanıcı
Merhabalar,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Şu anda VLF2 modelimiz seri üretimde değil. Bu model aynı performansı ise şekil değiştirerek T1 adını aldı ve daha pratik bir yapıya büründü. Ürünümüz VLF sistem çalışan bir tek para arama dedektörüdür. En öne çıkan özellikleri: toprak ayarı yapılmadan kullanım, değerli ve değersize ayrı ses tonu verme, değesize ses kapatma özelliği, çok hafif ve pratik yapısı ve yüksek frekansı nedeni ile değerli metallerde daha iyi sonuç şeklinde sıralanabilir.

Saygılar.

karadağ

Kullanıcı
Ersan bey çok ciddi şekilde yanlış bir bilgi veriyorsunuz. VLF sistemler derine inemzler, tek para için kullanılırlar ve büyük başlıkla kullanılamazlar. Sizin dediğiniz sistemin adı Pulsedir.

ayalcin

Kullanıcı
Bende Karabağ ustamıza katılıyorum 30-50 cm olması lazım vlf sistemlerin değil mi hocam

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Bende Karabağ ustamıza katılıyorum 30-50 cm olması lazım vlf sistemlerin değil mi hocam
Karabağ ustamız
Teknolojiekibi.com un başıdır
Delta markayı üreten ustamızdır
Her türlü doğru ve net bilgiyi alabilirsiniz

karadağ

Kullanıcı
T1 modelimiz hava testinde 1 tl yi 45 cm ye kadar algılayabiliyor. Toprakta bu durum tüm vlf sistemlerde olduğu gibi minerale göre değişiyor.

Ayaz42

Kullanıcı
Siparisimi verdim ve cihazim sorunsuz bi sekilde geldi ustam cok tesekkur ederm gercekten guzel bi cihaza benziyor tam olarak bisey bulamadim ama asil aramak istedigim noktaya gidemedm musait oladigi icin suan icin 25 30 cm de kola kutusunu cok ney bi sekilde algiladi bu demek oluyorki ustamizin cihazi is goruyor eminim tek para ya denk geldigimiz zaman guzel sonuclar alacagiz saygilar ustam