VLF sistem dedektörler | Define işaretleri ve anlamları

VLF sistem dedektörler

L

leonidas42

Guest
slm değerli arkadaşlar vlf diye adlandırdığımız tektekçi makinalarından bahsedeceğim bu tür cihazların ayrımı çok kuvvetli olup derinlikleri zayıftır max derinlikleri 1 metreyi geçmez ama demir tarzı metalleri çok güzel elemine ederler bu cihazlar kendi aralarında da digital ve analog olarak sınıflandırılırlar her iki tür cihazdan da kullanmış biri olarak analog cihazlar tercihimdir çok hassas ayar yapma imkanı mevcuttur ve bu vesile ile hedefi biraz daha derinden yakalayabiliriz saygılarımla...

BuZz

Kullanıcı
Cevap: VLF sistem dedektörler

ustam emeğine sağlık ama bu Vlf ler afedersin ota b..ka ötüyor.Toprak ayarı ikide bir değişiyor.Derinlik desen sıfır.birde öz eleştiri yapayım demiri toprak altında eleyecek vlf cihaz yok teneke paslı çivi demir çelik bunlara direk olarak altın veya en kötü ihtimalle değerli diyorlar bitane adam gibi cihaz üretip satacak firma yok ortalıkta hepsi günü kurtarmanın peşine koşmuş yalan dolanla insanları kandırmaya çalışıyorlar.Benim kömürlükte 6-7 tane dedektör duruyor dahada almıyorum hepsini birgün Basın önüne çıkartıp benzin döküp yakacağım ozaman ak koyun kara koyun görecekler Reklamın alası olur dimi :)

L

leonidas42

Guest
Cevap: VLF sistem dedektörler

Aynen ustad bu aralar okul telasim var bir bitsin dukkan kaptacaklar zaten sikma canini birkac helal kazanan satici haric niye diyecek olursan bu insanlarin nasil calistiklarini helal mi haram mi yediklerini hepsini ogrendim hakkini yiyemem bu insanlarin yani kurunun yaninda yasi da yakmam