Whatsapp Webarama Güncellemesi | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Whatsapp Webarama Güncellemesi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,

whatsapp webarama güncellemesi, whatsapp internet üzerinden arama,whatsapp güncelleme 2015 mart

arkadaşlar whatsapp güncellemesi için yapmanız gereken olay, herhangi bir kişi ile yazışmaya başladıktan sonra seceneklerden arama yapmanız gerekır, karşı taraftaki aramayı açtıktan sonra açan tarafın whatsapp si guncellenıyor, aynı kişi sizi geri ararsa aynı yöntem ile, onunda güncellemesi oluyor.
güle güle kullanın,

sempatik_06

Kullanıcı
Usta sağol birde watsapp. Programının benim de kullandığım whatsapp web var...
Web.whatsapp.com adresine PC den girerek telefonunuzdan ise web.whatsapp tıklayarak barkodu okuttuktan sonra PC den kullanıla bilir. Çok kolay ve iyi bir uygulama bu sayede resimleri felan hemen PC kaydedebilirsiniz...

xenon

Kullanıcı
merhaba,

whatsapp webarama güncellemesi, whatsapp internet üzerinden arama,whatsapp güncelleme 2015 mart

arkadaşlar whatsapp güncellemesi için yapmanız gereken olay, herhangi bir kişi ile yazışmaya başladıktan sonra seceneklerden arama yapmanız gerekır, karşı taraftaki aramayı açtıktan sonra açan tarafın whatsapp si guncellenıyor, aynı kişi sizi geri ararsa aynı yöntem ile, onunda güncellemesi oluyor.
güle güle kullanın,
forum diye whatsapp gurubunu oluşturup mevcut whatsapp kullanıcılarına mesaj gönderdim forum gurubun ismi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
eyvallah dostum, bunu yeni gördüm, :D
whatsapp dan grup defınemaknı gorunce
tovbe bısmıllah ne oluyor didim.
viriüs gırdı sandım yahu