Ya cıkarsa. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ya cıkarsa.

Safkan

Kullanıcı
Cevap: Ya cıkarsa.

Yahu alemsiniz ben ya cıkarsa diye baslık actım ama sonunada YA YİNE CIKMASSA diyede not dustum yine cıkmassa napıcaz onu dusunelim.

Harbici ustam dogru soylersin ama hani gelsede hic fena olmaz ne dersin.:))

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

boşver usta gelecekse mevladan helal yollu gelsin haramdan gelmesin allah veriyorsa nasip ediyorsa böylesini nasip etsin. ki,m böyle piyangodan para almışta hayrını görmüş.

çıkarsa ilk iş semtini değiş sonra karını değiş sonra yaşamını değiş bunlarla uğraşmayalım :D en güzeli hayırlısından gelsin. alın terlesin.ç kazma kürek biraz ekşın olsun :D

hem piyango ikramiyesi 10 20 yıl önce çıkmış insanlara bi bakın hemen hemen hepsi şimdi sürünüyor

light_celal1

Kullanıcı

biz milli piyangoyu dağda değil arazide aramaya devam edelim arkadaşlar. bi gün mutlaka sizede cıkar. yeterki uyanık olun. milli piyangodan daha heyecanlı. daha güzel. en azından günahı da yok. ver zekatı yeter :D milli piyango parası ile bi rivayete göre sadece tuvalet yaptırılabiliyormuş.

harbici ustam ama olmazki benim yazacaklarımı sen yazmışsın:)

light_celal1

Kullanıcı

Yahu alemsiniz ben ya cıkarsa diye baslık actım ama sonunada YA YİNE CIKMASSA diyede not dustum yine cıkmassa napıcaz onu dusunelim.

Harbici ustam dogru soylersin ama hani gelsede hic fena olmaz ne dersin.:))

eskiden bilet aliyordum çıksın diye ama şimdilerde ya çıkarsa diye almıyorum:p:)