Yaprak dökümü | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yaprak dökümü

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bir çok şeye o kadar alıştık ki hele ki dediğiniz gibi zamansız gelen habere eleme kedere ama yinede bizi ayakta tutan elimizde kalanlar oldu. Dün dağ gibi babam vardı bugün var ile yok arasında yakındır tamamen yanımızdan yok olup rahmana gitmesi. Hayat bizim anladı sandığınız ama bir türlüde anlayamadığımız kavramdır. Helallik en mühimidir. Alalım verelim. Birşey öğrensekte öğrenmesekte helal edelim. Ben şahsen ne öğrettim ne öğrendim hesaplamadım ama hakkı geçen çok olmuştur. Benim geçmişse helali hoş olsun. Sizlerde helal edin. Selametle İnş’ALLAH. 🤚

MAVRAN

Super Moderatör
Değerli Kardeşlerim, sizin kadar değerli benim için çok değerli yorumlarınızı özenle okudum, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.

Biliyorum ki içinizde benden daha bu konuları analiz edebilen ve güzel yorumlar yapan kardeşlerimiz aramızda vardır. Bizim yerimizi bu kardeşlerimizin yavaş yavaş almasının zamanı yaklaşıyor.

Bizden daha değerli ve bu işin duayeni olan Ustalarımız yavaş yavaş aramızda ayrıldılar ALLAH cümlesine Rahmet eylesin.

Rh İKİZCELİ Abimin bir yazısından alındı yaparak duygularımı anlatmak istiyorum.

""imkanım olsa siz değerli dostlarımla bir kaç saat bir sohbeti çok isterdim. gönüllerimiz bir olsun. bekleyeceğim.
Hayat her zaman cömert davranmaz bize,
tersine çoğu kez zalimdir.
her zaman aynı fırsatları sunmaz,
toyluk zamanlarını ödetir.
hoyratça kullandığımız arkadaşlıkların,
eskitmeden yıprattığımız dostlukların,
savurganca harcadığımız aşkların hazin hatırasıyla
yapayalnız kalırız bir gün
bir akşamüstü yanımızda kimse olmaz,
ya da olanlar olması gerekenler değildir....

Vefasızlığımdan dolayı kendime kızıyorum, Abim bizi çok bekledi ama biz ise yaşantımıza normal devam ettik, evet bizim bilgimiz yoktu ancak bilen arkadaşlar da susmayı tercih ettiler.

Kısacası sermayeyi tükettik gibi birşey,
Herşeyin en doğrusunu Rabb'im bilir

Kalın sağlıkla sağlıcakla, her birinizi ayrı ayrı selamlar sağlıklı günler dilerim.