Yardımcı Olur Musunuz? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yardımcı Olur Musunuz?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ÇALKAYA 28 USTA SELAMLAR OLSUN.
S.A.ARANIZA YENİ KATILDIM SORUN VARLIKSA (YANİ CİN) İSE SANA YARDIM EDERİM.VE HANG
.ŞEHİRDESİN.
SAYGILAR.
hayırlı sabahlar kardeşim. defineciliğin sıkıntılarından biride değindiğin konudur.
bu konuda bazı yorumlarımız mevcut. senin bildiğin bu sıkıntıyı aşabilecek yöntemini konu halinde açarak paylaşırsan,her üyenin yararlanacağı bir katkı yapmış olursun.
sağlıcakla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
gurbanim oncelikle hocanin boyunu olcun cenesine gelecek kadar doldurun hocayi cenesine kadar gomun gece sabah gelin size dogru yeri soylesin men oyle yapmisdim cokise yaradi hele birde 3 4 metreye kadar komple cevresine cihaz tutun bazan oksit yigilmasi oliy yanlis yeri calisiylar
(beğendim)(beğendim)(beğendim) :D:D:D....eline yüreğine gurban gardaş.
bende gençliğimde bir tanesine nasuh tövbesi vermiştim....

ASİAVCI

Kullanıcı
arkadaşlar küp dolusu kazan dolusu altın arıyorsanız bu önerimi bir kenara yazın yazacaklarım mezar vede maHSENLER HARİÇ birde doğa olayları hariç arayacağınız kup dolusu paralar kesinlikle 1.5 1.70 ve 2.0 mt asla gecmez bilginize

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
as hemşerim yardım eden altın bulsun allah razı olsun bu hep neden 7 metre deniyor birde bu çihaz vlf okadar derine asla inmez öyle bir cihaza 250 bin tl sayarım

MAVRAN

Super Moderatör
ÇALKAYA 28 USTA SELAMLAR OLSUN.
S.A.ARANIZA YENİ KATILDIM SORUN VARLIKSA (YANİ CİN) İSE SANA YARDIM EDERİM.VE HANG
.ŞEHİRDESİN.
SAYGILAR.
Canim kardeşim öncelikle aramıza hoş geldin hayırlı olsun yeni olduğun için sanırım forum kurallarını okumadınız kuralın biri büyük harfle yazmak, kızmak anlamına geliyor. Lütfen büyük harfle yazişmayin. Teşekkürler.

Sado6161

Kullanıcı
Kim ne sölerse sölesin benim iddiamda cinci hocalar bi takım şeyleri bile bilir ama altının yerini asla inananlar bıyuna kazar durur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi