Yeni Yıl 2022 | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Yıl 2022

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Lütfen bu konuya yazarken yılbaşının coğrafi bir olay olduğunu ve herhangi bir inanca hizmet amacıyla kutlanmadığını hatırlayalım.
Sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz. Hastalıklar, ekonomik sıkıntılar, her alanda dejenerasyon vs. İnşallah yeni yıl sıkıntılarımızın azaldığı, bu covid denen musibet ve diğer hastalıkların insanların sağlığına az zarar verdiği, derdi olanların allahın izniyle derdine derman buldukları, hasta olanların şifa buldukları bir yıl olsun.
Cümlemizin yeni yılı kutlu, uğurlu ve bereketli olsun.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Lütfen bu konuya yazarken yılbaşının coğrafi bir olay olduğunu ve herhangi bir inanca hizmet amacıyla kutlanmadığını hatırlayalım.
Sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz. Hastalıklar, ekonomik sıkıntılar, her alanda dejenerasyon vs. İnşallah yeni yıl sıkıntılarımızın azaldığı, bu covid denen musibet ve diğer hastalıkların insanların sağlığına az zarar verdiği, derdi olanların allahın izniyle derdine derman buldukları, hasta olanların şifa buldukları bir yıl olsun.
Amin ustam...

Ekli dosyalar

• IMG_20211231_105127.jpg
    IMG_20211231_105127.jpg
    403 KB · Görüntüleme: 8

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
He
Amin amin değerli ustam
Hep birlikte nice güzel günlere inşaallah

Tüm Hristiyan aleminin Noel Bayramını kutlar
Hepsini İslam dinine davet ediyorum
Repeat after me; "La ilahe illallah, Muhammeden Rasulullah''

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
İnancım ve gerek hadis gerekse ayetler ile tebliğ olunan gereği ben yeni yıl kutlamıyorum. Dinimizde böyle bir gelenekte yok zaten. Başka kavimden gelen kendi müslüman kavmimize entegre ediliyor. Temennimiz cenab-ı hâk’tan ömrümüz ve akîbetimiz hâyr olsun İnş’ALLAH. (Âmin) 😊🤲

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
İnancım ve gerek hadis gerekse ayetler ile tebliğ olunan gereği ben yeni yıl kutlamıyorum. Dinimizde böyle bir gelenekte yok zaten. Başka kavimden gelen kendi müslüman kavmimize entegre ediliyor. Temennimiz cenab-ı hâk’tan ömrümüz ve akîbetimiz hâyr olsun İnş’ALLAH. (Âmin) 😊🤲
aynen yazdıklarına katılıyorum formda dostlarla sohbet etmek benim için daha iyi