Yer altı görüntüleme programı hakkında | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Yer altı görüntüleme programı hakkında

tanerdemir

Kullanıcı
Selamlar macerayı seven arkadaşlar.
bu yer altı görüntüleme diye bir program varmıs yerin altını gösteren bir programmıs bu. ve deep nette bulunuyormuş.
Bu konuda bilgisi olan var mı?
Şİmdi bazı arkadaşlar böyle bir program olmadığını falan söyleyecekler fakat bu program doğru. uzun bir zamandır araştırıyorum fakat deep nette girebilecek bir arkadaş bulamadım.
Görüntü için ben Surfer , Voxler , Snappseed ve google earth kullanıyorum. bu programla pek çok mezar lahit buldum. ama daha fazla detay lazım onun için o programı arıyorum.
Meşgul ettiğim için kusura bakmayın
Teşekkür ederim.

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
selamunaleykum @tanerdemir ustam. oncelikle forum sitemize hos geldiniz.

surfer, voxler ile sonuca ulasmissaniz ne mutlu size. bence "deep" programina gerek kalmadan surfer ve voxler size yeter diye dusunuyorum. sayet siz yetmez diyosaniz surfer ve voxleri gelistirmeye bakin 😉

saglicakla kalin.

KANAS_USTA

Admin
Selamlar macerayı seven arkadaşlar.
bu yer altı görüntüleme diye bir program varmıs yerin altını gösteren bir programmıs bu. ve deep nette bulunuyormuş.
Bu konuda bilgisi olan var mı?
Şİmdi bazı arkadaşlar böyle bir program olmadığını falan söyleyecekler fakat bu program doğru. uzun bir zamandır araştırıyorum fakat deep nette girebilecek bir arkadaş bulamadım.
Görüntü için ben Surfer , Voxler , Snappseed ve google earth kullanıyorum. bu programla pek çok mezar lahit buldum. ama daha fazla detay lazım onun için o programı arıyorum.
Meşgul ettiğim için kusura bakmayın
Teşekkür ederim.

bu programlarla pek çok mezar lahit buldugunuzu ifade etmişsiniz.
Peki hiç tespitlerinize müdahale edipte tespitlerinizin doğruluğunu kontrol ettiniz mi