yeşil yılan | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

yeşil yılan

TILSIMX1

Kullanıcı
Cevap: yeşil yılan

arkadaslar sen kaziya baslamadan once yapacaktin herseyi.o artik oradan ayrlmaz.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Tılsım usta galiba ben tam anlatamadım.Bu kazıyı ben yapmadım daha önce yazdım, yerini bile bilmiyorum . Sadece tanıdığım biri bahsetti, zaten onlarda 2 senedir oraya gitmiyorlarmış çünkü bayağı bir etkilenmişler.Yani bu nedir , diyelimki benim veya site üyelerinin böyle bir olay basina geldi ne yapmamız lâzım onu öğrenmek istiyorum hepsi bu.Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız ziyadesiyle memnun olurum. ALLAH'A EMANET OLUN.

KANAS_USTA

Admin

toplu gomulerde gorulur bu yılan

tuarec

Kullanıcı

renginiz özelligi ne olabilir

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

bölgedeki ağaçları yada kayalarıı iyi inceleyin çakılı çivi varmı

Sarpedon

Kullanıcı

Yaw kardesim yilan niye kilisenin bekciligini yapsin? Yilanin isi gucu yok defineciyimi kovalayacak. Hadi diyelim tilsimli. Niye tirsiyon. Tirsak adamdan defineci olmaz. Defineci baykus gibidir biraz.
Ha subhanallah, yaw yilanin iso gucu yok cil cil altinlari koruyacak.
Etmeyin gozum

ASİAVCI

Kullanıcı

vakti zamanında kapcenin biri kazım ayında cakıl yığmayı dağıtıyor 1.5 deme okadar yılan cıktıkı sayılacak gibi falan deyildi kepce taş yerine yılan kazıyordu yerden. tabi herkez cil yavrusu gibi dağildı buradan tılsım var öleceğiz yamulacağız diye koptum koptum :D bu hızla köye kadar inildi yaşlı bir amcaya danışıldı hadi beni götürün buraya dedi arkasına saklana saklana :D:D mevkiye geldik yılanların coğu dağılmış sağa sola girmiştı kepce tekrar vurdu yine taş yerineyılan doluyordu kepcenin ağzına bize döndü bunlardanmı korktunuz dedi kenarlardaki yılanları tek tek tutup tekrar cukurun içine attı bunlar kışı gecirmek için buraya yuvalanmışlar bunların tılsımla alakası yok dedi.:D eğer varsada karşısına dikilin ve yüzüne karşı tukurun kaybolur dedi bu da dip not olsun

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Yorumlarınız için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.