Yılan tılsımı , define ararken tılsım çıktı 🐍🗿☠ | Define işaretleri ve anlamları

Yılan tılsımı , define ararken tılsım çıktı 🐍🗿☠

gıral

Vip Üye
Yılan insanların şerrinden
Allaha sığınıyor kaçıyor
İnsanlar yılandan Allah'a sığınıyor
Resim başkabiyerden
Konuyla ilgisi pekyok ama gerçekten karşılaşsak nederiz acep

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210127-235007.png
    Screenshot_20210127-235007.png
    490.4 KB · Görüntüleme: 84

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Yılan insanların şerrinden
Allaha sığınıyor kaçıyor
İnsanlar yılandan Allah'a sığınıyor
Resim başkabiyerden
Konuyla ilgisi pekyok ama gerçekten karşılaşsak nederiz acep

Kelimei şehadet getirir, olduğum yere çökerim. Kaçacak dermanı kendimde bulamam 😁

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Arkadaşlarla balığa gitmiştik bir baraja. Barajın bendindeki taşların üzerine oturduk sıcak yaz günü. Malzemeleri çıkardık oltamızı attık. Yaklaşık yarım saat sonra tesadüfen gördük ki 4-5 kayanın birinin altında yılan var. Aheste aheste toparlandık kalktık. Ne biz onlara eziyet ettik ne onlar bize. Ne zaman yılan bahsi geçse bu olay gelir aklıma.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Yılan değil ama benimde başıma tuhaf şeyler gelmedi değil. Birini anlatmak isterim. Araştırma yaptığım bir yere tek başıma gitmiştim. Ölçü işlemleri yapıp fotoğraf çekme işlemine geçtiğimde çalılardan sesler gelmeye başladı yerdeki yapraklardan falan. Bakıyorum etrafa kimsede yok. Hani böyle kurumuş yaprak ve çalı çırpı üzerinde gezerken haşır huşur ses çıkar ya, öyle bir ses. Hemen yanı başımda gibi sesler geliyor yanımdan geçip gider gibi ses uzaklaşıyor. Yılan falandır diye bi oturup bekledim. Ses gitti. Tekrar aynı şey olunca, dedimki burada benlik bisey yok bana müsaade. Arkama hiç bakmadan asfalt bulana kadar "yürüdüm." ( koştum demek istemedim 😁 )

Mirkut

Vip Üye
Yılan değil ama benimde başıma tuhaf şeyler gelmedi değil. Birini anlatmak isterim. Araştırma yaptığım bir yere tek başıma gitmiştim. Ölçü işlemleri yapıp fotoğraf çekme işlemine geçtiğimde çalılardan sesler gelmeye başladı yerdeki yapraklardan falan. Bakıyorum etrafa kimsede yok. Hani böyle kurumuş yaprak ve çalı çırpı üzerinde gezerken haşır huşur ses çıkar ya, öyle bir ses. Hemen yanı başımda gibi sesler geliyor yanımdan geçip gider gibi ses uzaklaşıyor. Yılan falandır diye bi oturup bekledim. Ses gitti. Tekrar aynı şey olunca, dedimki burada benlik bisey yok bana müsaade. Arkama hiç bakmadan asfalt bulana kadar "yürüdüm." ( koştum demek istemedim 😁 )
Bazen tabanları yağlamak pası söker ustam :D

drapeta

Kullanıcı
slm lar.. rahatsız ediliyorsanız emin olun ilgilendiğiniz yer çalıştığınız yer doğrudur ki ondan rahatsız edilirsiniz.. bütün tılsımlar insan sesine programlanmıstır insanlar konusmadan iş yapsa inanın o tılsım ona asla zarar veremez.. haa gelir etrafında gezer sana sesler duyurur hatta en sevdiğin insanların sesleryle seni ikna etmeye cabalar ama asla zarar veremez.. ne duyarsan duy ne görürsen gör konusma.. bunu yapabilecek babayiğitte cok azdır.. saygılar