Yönetici Dostlara Bir Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhittin

Kullanıcı
Elektronikçi olarak Ve Makinalara karşı olan zafımdan kaynaklanan yıllar boyunca pek çok kişinin erişemeyeceği bilğilere sahip olduğumu bilerek elimden ğelen sorulara cevaben Yardımcı olurum ....
Dedektör.. Yeraltı ğörüntüleme Sistemleri vs.

Not: Elvan çeşit makına test ettim yerli yabancı... Yardımcı olcağım tek konu markalara ğirmeden çalışma prensipleri hakkında ki sorulara cevaben mümkünse...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Evet mekanın müdavimleri
?!:# o*)$ l=&€< x(«_¿
Fikirleriniz önerileriniz
Veya yapılan öneriye ne dersiniz

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
makina ***** ismi paylaşılınca rakip firmaların elemanları saldırıya geçiyorlar o benim cihazım iyi diğeri benim cihazım daha iyi diyorlar forumda dirlik düzenlik kalmıyor kavganın küfürün aşağılamanın bini bir para oluyor huzur bozuluyor bence paylaşılmaması iyi olur ama ekseriyet ne derse kabulümdür......................
arkadaşlar gönül isterki bu konuda sitede olsun herkez bildigini anlatsın tecrübelerini yazsın ancak uzun yıllar define sitelerinde olan birkişi olarak konu makina oldugunda kavga gürültü tehdit eksik olmasın bazı siteler sırf bu yüzden dagılmıştır ne yaparsak yapalım bu konuda kavgayı asla önleyemeyiz adamların öyle taktikleri varki özellikle bir siteden iyi bilirim yapılanlara insan olarak utanmamak mümkündegil aslında bir dönem makinayla bende ugraştım bilen bilir ilk makinam cenap şimşek ustanın mekinalarından biriydi bize çok kas yaptırdı arazide ondan sonra birkaç yabancı makinaylada ugraştım şimdilerde ne makina ne çubuk la işim olmuyor ben daha çok araştırma ya yogunlaştım ankara gurubundan ustaların çubuk üstüne yaptıkları çalışmaları da takip ediyorum sadece insanların emegine saygı göstermek lazım ankara da yapılan güzel bir buluşmaya bile sanal alemde ne tepkiler aldık tehtid etmeye çalışan bazı gafiller bile oldu asi avcı usta iyi bilir en çok tepkiyi kendisi gördü ikizceli usta da dahil gurubun tamamı ve toplantıya gelen ustalara kesinlikle bir şekilde tepki gösterenler olmuştur ve bazılarını bizzat dinledim adamın biri çakma faceden esip gürlüyor bakıyorsun profilinde ikinci el define dedektörü satılır yazıyor daha bunun gibi neler neler hele bir bursalı varki bir din aliminin resmini paylaşıyor veciz sözler sonrasın da çubuk konusuna gailz küfürler ne dini inancı elden bırakıyor nede insanlara hakareti yani kıasacası bu konuda çok dikkatli olunmalı özellikle şu günlerde sitemiz oldukca iyi bir performan gösteriyor ve sitede gözlemledigim bazı şeyler çok dikkatimi çekiyor yakında bazı sıkıntılı olayların olacagını tahmin ediyorum da inşallah olmaz her zaman yazdıgım gibi camianın ilk sitesinden buyana belli başlı sitelerde hep olmuşumdur ve olayaları iyi analiz ederim bu konuda çok dikkatli olalım derim bizim camianın ikitane sıkıntısı vardır bunalrın biri boynunda gizli haç taşıyanlardır ikincisi makina konusudur digerlerini yazmıyorum onlar çok önemli degil hızlı yazdıgım dan kelime düşüklüğü olabilir kusuruma bakmayın İYİ GECELER

walkman

Kullanıcı
Arkadaşlar konuyu biraz okudum. Beni tanıyan birkaç arkadaşım elektronik konusunda biraz deneyimimin oluğunu bilirler. Bu konuda çok fazla öne çıkmak istemem. Ama şahsi düşüncem el yapımı diye tabir edeceğimiz (patent hakkı ile korunan ve ticari projeler hariç) cihazların basit olmak koşuluyla ve bir kişiye bağlı kalmayarak herkesin yapabilmesi açısından verilerin paylaşılması bence dayanışma açısından çok güzel olur.
Ancak paylaşımı yapılacak proje verilerinin tamamının doğru ve güvenilir olması en önemli detaylardan biridir. İşin sonunda çalışmadı olmadı gibi soruların önüne geçmek gerekir.
Bilhassa projeyi yayınlayan kişinin art niyetli olması (şahsımı kastedeyim kimse alınmasın) yapamasınlar ki ben yapıp para kazanayım gibi düşüncesi olursa iş şirazeden çıkar ve kavga gürültünün ardı arkası kesilmez.

Bu tür konular c i h a z üreticilerinin ve ticari düşünüp para kazanmanın yollarını arayanlar için arayıp ta bulamadıkları bir yol olmaktan öteye gidemez.

Sitemizin genel içeriğini düşününce de bu tür konulara çok fazla girilmemesi gerektiği kanaatindeyim.

Saygılar

yörük

Kullanıcı
Dostlar genel yorumlara baktığımda bu konunun pekde cazip olmadığını,üye dostların bu konunun sitede huzuru bozabileceği gibi endişeler taşımakta olduğunu gördüm.Kendilerince haklıdırlar.Durum bu yönde gibi.Benimde niyetim safiydi bunuda bilesiniz.Ben bu önerimi geri çekiyorum.O zaman bu konuyu fazlada dallandırıp,budaklandırmadan tekrardan rafa kaldırabilirsiniz sevgili yönetici dostlar.Selamlar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Önerisini anlayış içinde sunan
Ve anlayış ile geri çeken
Sevgili @yörük ustama teşekkür ederim
Ayrıca katılımcılara sonsuz teşekkürler
Konu tarafımca kilitlenmiştir

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kilit olan konuya yazdıgım için, konuyu kilitleyen ustadan özür dilerim.
sadece yardım mesajını görmezden geldiğimizi sanmasın diye @Muhittin arkadaşa tesekkur etmek istedim.
yardımlarınızı herdaim paylaşabilirsiniz,
ilgi ve alakanıza tesekkur ederız.

öneri ve katılım için ise, katılan herkeze tesekkur ederız.
iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...