Zorluk | Define işaretleri ve anlamları

Zorluk

Ferdican

Kullanıcı
Günümüz teknolojisi akıllı telefonlar yani çoğu insan internete telden giriyor malesef telden de resim yüklenmiyor siteye bu sorunun çözümü varsa ve yapılırsa seviniriz

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Resim boyut küçültme proğramları var
Önce bu proğramlardan kullanarak
Resmin boyutunu küçült
Yükle

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
öncelikle merhaba @Ferdican , açmış oldugunuz konu ve yoruma şöyle bir cevap vermek isterim. forumu incelemeden ve biraz uğraşı göstermeden, günümüz teknolojileri gelişmiş telefonlar vs. diye bir açıklama ile girmişsiniz.
bende size günümüz teknolojilerinden biraz haber vermek istedim.
1- forum siteleri için yapılmış harika bir android program olan tapatalk, ı tanıtmak isterim.
tapatalk ne işe yarar, üyesi oldugunuz forum sitelerini bu programa ekleyerek, forum sitesinden gelen bildirileri takıp edebilir, açmış oldugunuz konuları görebilir, cevap yazabilir vs. vs..

2- daha sonra şu konudan tapatalk ile foruma resım nasıl yuklenır onu ınceleyınız.
http://www.definemekani.com/forum/konular/tapatalk-ile-konu-nasıl-açılır.17361/

3-daha sonra yok efendim neden tapatalk kullanayım andorid veya ios telefonumdan tarayıcı uzerınden yukleme yapmak ıstıyorum dersenız diyede, bu videoyu çok taze çektim. gayet anlaşılır ve basit bir şekilde tarayıcı üzerinden resım yukledım.
lütfen biraz forumu araştırıp baktıktan sonra eleştiride bulunun, biz eleştirilmekten gurur duyarız, hatamızı eksiğimizi buluruz. fakat mevcut olan şeylerden dolayı eleştirilmek bizi üzer.
selam ve dua ile, Allaha emanet olun.

Son düzenleme: