Aliveli44 Ustama :d.özel. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Aliveli44 Ustama :d.özel.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Vallahi bilemiyorum artık var bende birşeyler var,var bu kadarda olmaz canım ağaçlar meyve vermez,tavuklar yumurtlamaz,çubuklar çalışmaz,sular kesilir,vs.vs. daha bunlar devede bir kulak.:confused: artık ben İmmmddaaaaatttttt diye bağıracağım.:( değil ben toprak altında bişeyler bulacağım pööhhh.onlar bile demir oluverir.zaten bunun yüzünden toprak altındada kaldım.(ağla)
Sende papaz büyüsü var ustam sen papazı bul bence. :D.

wolf_52

Kullanıcı
ve sonunda aliveli 44 ustamız objekdiflerimze yakalanır caresiz düşünür halde yansır...(keyif)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Dostum nefsimize zor geliyor ama cennet ucuz değil oraya girebilmemiz için nefsin terbiye olması lazım nefs malumunuz şanla şöhretle malla itibarla terbiye olmuyor Andolsun ki sizi biraz korku ve açlık; mallardan, canlardan ve ürünlerden biraz azaltma (fakirlik) ile deneriz. (Ey Peygamber! ) Sabredenleri müjdele!) buyuruyor Mevlam, dayan dostum dayan çoğu gitti azı kaldı.. dünyanın süsü ziyneti seni aldatmasın hayatı tespih yapıp sallayanlar seni aldatmasın, varsın fakirin tavuğu tek tek kuzlasın, varsın ekmeğimize zeytin yerine soğan katık olsun, varsın bizimde kapımızda buyur beyim diyenler olmasın... Mevlam vermeyi bilmiyormu sanıyorsun.. dert gelince bela ve musibet gelince gözlerinin içi parlayan yüreği sevinç çığlıkları atan müminler delimi sanıyorsun.. dayan güzel dostum dayan..İnşirah suresinde Mevlam Her zorluğun sonunda doğan bir ferahlık vardır buyuruyor...Eğer ellerin diken yaralarıyla kan revan içinde kaldıysa güle dokunmana çok az kaldı dostum çok az...

TEVFiK

Vip Üye
Kurban kesecek sadece asiavcı yı çağırıyor kendileri biz yokuz gurme olarak tan :(.
ah benim güzel ve iyi niyetli ustam ben sizleride düşündüm siteye deve keseceğim dedim benim bu sıkıntımdan kurtarabilecek,İkizceli ustam ile Asiavcı ustam dedim
çünki neden Asiavcı ustamdan çubuk alacağım İkizceli ustamda bana bu çubukları nasıl tutacağımı gösterecek çalışmasını öğretecek site içinse yani sizlere deve keseceğim Lacivert ustam bana o esnada haırlı Dualar okuyacak aliveli ustamda başımda yumurta kıracak dedim yaaaaaa.:D
Mevlam vermeyi bilmiyormu sanıyorsun.. dert gelince bela ve musibet gelince gözlerinin içi parlayan yüreği sevinç çığlıkları atan müminler delimi sanıyorsun.. dayan güzel dostum dayan..İnşirah suresinde Mevlam Her zorluğun sonunda doğan bir ferahlık vardır buyuruyor...Eğer ellerin diken yaralarıyla kan revan içinde kaldıysa güle dokunmana çok az kaldı dostum çok az...
Amin' İnşallah sayın ustam Allah Razı Olsun

Son düzenleme:

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ah benim güzel ve iyi niyetli ustam ben sizleride düşündüm siteye deve keseceğim dedim benim bu sıkıntımdan kurtarabilecek,İkizceli ustam ile Asiavcı ustam dedim
çünki neden Asiavcı ustamdan çubuk alacağım İkizceli ustamda bana bu çubukları nasıl tutacağımı gösterecek çalışmasını öğretecek site içinse yani sizlere deve keseceğim Lacivert ustam bana o esnada haırlı Dualar okuyacak aliveli ustamda başımda yumurta kıracak dedim yaaaaaa.
Deve etini tatmis bir gurme olarak yazıyorum eti güzeldir ancak sucugu daha güzel oluyor sizde bilirsiniz ancak deveyi yedi yerden kesmek lazım haberin olsun bende size öğretecek bir şey bulurum artık ustam.