Koltuk | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Koltuk

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,

ben koltuğu göremedim. görmem gereken koltuk arkası dönük olan kaya ise onada koltuk diyemem ön taraftanda görmeden. koltuk denilen yeri ön tarafı burası arka tarafı şurası diyerek fotoğraflarını atınız. ustanın sorduğu gibi oturdugunuzda baktıgınız yönü ve ayak altı kısmınıda fotoğraflayınız.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Koltuk dediğin kaya mekâna oturtulmuş gibi ise yani köklü kaya değilse altında az bir emanet olur asıl mesele şelaleye götürür şelalede girişi kayayla kapatılmış bir yer olacak gerçekten uğraşmak istiyorum dersen görselleri çoğaltman ve şelaleye beni görsellerle götürmen lazım

Kader25

Admin
Enteresan ve ilginç ve garip bir alan.
Kayaliktaki tüm iscilikleri işaretleri ve ön ve yanda duran muhafız figürlerini üzerindeki işaretleriyle birlikte fotograflamaniz gerekiyor.

Baktığı yön dediğiniz alandaki düzlükte boşluk tespiti yapılmalı. Orada dikme bir taş olmalı sadece üç kısmı gözüken. Böyle bir kaya var mı kontrol ediniz.

Egeli43

Kullanıcı
Koltuk dediğin kaya mekâna oturtulmuş gibi ise yani köklü kaya değilse altında az bir emanet olur asıl mesele şelaleye götürür şelalede girişi kayayla kapatılmış bir yer olacak gerçekten uğraşmak istiyorum dersen görselleri çoğaltman ve şelaleye beni görsellerle götürmen lazım
Hocam alanı istediğiniz yönden fotolarım o tamam koltuğun tam altında Horasan vardı ayak bastığı yerde hediyesi çıkmadı

Egeli43

Kullanıcı
İlk fotoda görüyorsanız sunak da var diğer foto da şelalenin üst tarafında bulunan çok eski bir yol

Ekli dosyalar

• IMG_7435.jpeg
    IMG_7435.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 9

Egeli43

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım bu koltuk çokmu büyük banami öyle geldi içindeki çalı türü ağaçlar var koltuk koltuğa benzemeli
Aleykümselam ustam koltuk büyük değil oturunca ayaklar yere değiyor baktığı yön diye attım 2. Foto altından çekilme 4.foto kolsuz tarafın baktığı yer

Egeli43

Kullanıcı
1. Foto koltuğun 500 metre hemen hemen kolsuz tarafında 2. Foto şelalenin bir tarafı diğer tarafıda o şekilde kayalık 3 fotoda bu şelalenin zirve noktasında balık dere krokisi soldaki murçlar üçgen gibi doğal diyenlerde var ama bize göre doğal olmayan bi resim 4. Fotoda diğer tarafının kayalığı ve olduğu nokta yani

Ekli dosyalar

• IMG_7473.jpeg
    IMG_7473.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 8
  • IMG_7474.png
    IMG_7474.png
    2.7 MB · Görüntüleme: 5
  • IMG_7476.png
    IMG_7476.png
    2.2 MB · Görüntüleme: 5
  • IMG_7477.jpeg
    IMG_7477.jpeg