Sizce burada birşey olabilir mi | Define işaretleri ve anlamları

Sizce burada birşey olabilir mi

levandowski

Kullanıcı
Selamlar ustalarım. Bir mesele var, değerli görüşlerinizi merak ediyorum, bu iş akıl kârı mıdır? Bir evimiz var bu evin altında malzeme olduğundan şüphelendiler, bir klasik olarak ilgili hocalara başvuruldu, hepsi bu yerde malzeme olduğunu söyledi. Şuan 15 metreyi geçti, bu derinlikte birşey olma ihtimali var mıdır, şuan bu tarz taşlar çıkıyor, sözde horasan parçalar da çıkıyor deniyor bu ikinci resimdeki horasan mı bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG-20240506-WA0001.jpg
    IMG-20240506-WA0001.jpg
    172.6 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20240512_223846.jpg
    IMG_20240512_223846.jpg
    531.2 KB · Görüntüleme: 15

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
birazdaha inerseniz herhalde suyu bulursunuz hocanın sözüne filan inanıp iş yapmayın 15 metreden sonra ne bulmayı umuyorsunuz orası yıkılıp sizde içerde kalsanız ne olur mezarınız olur onun için orayla uğraşmayın ve orayı kapatın başınıza birşey gelmesin malzeme olduğunu nerden bilmişler bir işaret veya emaremi vardı okadar derine kim ne saklasın akıllı olun kendinize zarar vermeyin selametle

Kader25

Admin
Affınıza siginarak;
Hoca denen adamlarla iş yapmak demek,
1-Bu konunun çok acemisiyim demektir.
2-Ya da denize düştüm yılana sarılırım demektir.
Her ikiside geçersizdir.
Bu adamlar tespit yapabilse yada yaptirabilselerdi, dünyanın sayılı zengin adamı olurlardı.
Çoğunun cebinde sigara parası yoktur.

Kapatın bencede o kuyuyu insallah.

levandowski

Kullanıcı
birazdaha inerseniz herhalde suyu bulursunuz hocanın sözüne filan inanıp iş yapmayın 15 metreden sonra ne bulmayı umuyorsunuz orası yıkılıp sizde içerde kalsanız ne olur mezarınız olur onun için orayla uğraşmayın ve orayı kapatın başınıza birşey gelmesin malzeme olduğunu nerden bilmişler bir işaret veya emaremi vardı okadar derine kim ne saklasın akıllı olun kendinize zarar vermeyin selametle
Ben de hiç bu işlerle ilgili bilgim olmamasına rağmen aynı sizin yorumunuzu yaptım söyledim ama dinlemiyorlar. Içlerinden birisinin hırs yapıp bu kadar devam etmelerinin sebebini de diğerleri şuna bağlıyor; yukarda 2-3 metrede hediyesini aldı, asıl malın aşağıda olduğunu düşünüyorlar. Birbirlerine girdi girecekler, yok sen aldın bu küçüğünü falan. Ama gerçekten de adamın harcamaları, halleri hareketleri değişti, şüpheli hareketler yapıyor kendisi, ailesi. Kendisinden başka kimsenin buraya yaklaşmasını istemiyor açıkça gelmenize gerek yok ben hallederim sıkıntı yok diyor. Insan gerçekten de yukarda biseyler buldu mu diyor.

Bir de ikinci fotodakinin horasan olup olmadığını nasıl anlarım hocam

Son düzenleme:

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Ben de hiç bu işlerle ilgili bilgim olmamasına rağmen aynı sizin yorumunuzu yaptım söyledim ama dinlemiyorlar. Içlerinden birisinin hırs yapıp bu kadar devam etmelerinin sebebini de diğerleri şuna bağlıyor; yukarda 2-3 metrede hediyesini aldı, asıl malın aşağıda olduğunu düşünüyorlar. Birbirlerine girdi girecekler, yok sen aldın bu küçüğünü falan. Ama gerçekten de adamın harcamaları, halleri hareketleri değişti, şüpheli hareketler yapıyor kendisi, ailesi. Kendisinden başka kimsenin buraya yaklaşmasını istemiyor açıkça gelmenize gerek yok ben hallederim sıkıntı yok diyor. Insan gerçekten de yukarda biseyler buldu mu diyor.

Bir de ikinci fotodakinin horasan olup olmadığını nasıl anlarım hocam
horasan olduğunu anlaman için üzerine eczanerde satılan asetondan biraz dök emdikten sonra yak sönünce hafifce vur dağılıyorsa horasan olur birde horasan çok sağlamdır kolayca kırılmazçekiçle vurun kırılıyorsa horasan deyildir benim bildiğim bunlar diyer ustalarda fikirlerini ve bildiklerini yazarlar unutmadan siz o ekipden uzak durun sonunda siz karlı çıkarsınız enbüyük hazine candır ve sağlıktır